gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sut bankasi acilcakmis bu konuyla ilgili fikirleriniz nelerdir? bilginiz var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

sut bankasi acilcakmis bu konuyla ilgili fikirleriniz nelerdir? merak ettim

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sevgili ziyaretçimiz, bu konu son dönemde gündeme gelmiş ve bebegini emziremeyen anneler icin sut bankasi acilmasi uygun görülmüş, hatta bu konuda Diyanet bazı şartlar getirmiş; Erkek annelerinin sütleri erkek bebeklere, kız annelerinin sütleri kız bebeklere verilecekmiş ve annenin sütü sadece bir bebeğe verilecekmiş.Düzenlemeye bakış açısı ise kişiden kişiye değişebilmekte..

sut bankasi acilcakmis bu konuyla ilgili fikirleriniz nelerdir? bilginiz var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu yazın saç modasıyla ilgili bilginiz var mı?

Bu yazın saç modasıyla ilgili bilginiz var mı?

modayla ilgili yazılar modayla ilgili sözler saç ile sözler makaleler sorular Hepinizin bildiği gibi uzunca bir süredir kuaförden çıkmış gibi görünmeyi pek sevmiyoruz. Saçlarımıza özel günler, düğün, davet, mezuniyet gibi durumlar dışında çok özendiğimizde ortaya doğallıktan uzak, sahte bir görüntü çıkıyor. Saçınızın modeline ve rengine karar verirken mutlaka dikkate almamız gereken yaş,...
  2. Nagehan Kaşıkçı ile ilgili bilgi var mı ?

Nagehan Kaşıkçı ile ilgili bilgi var mı ?

Polat Alemdar evlenmiş diye duyduk.Gelinin adı Nagehan Kaşıkçıymış. Kim bu hanım, ilk kez duyduk adını da ..
  3. sıtma ağacıyla ilgili bilgi var mı

sıtma ağacıyla ilgili bilgi var mı

Ben de ilk defa duydum ve adı sebebiyle ilgimi çekti, sıtma ağacı hakkında bilgisi olan var mı
  4. e-reçete ile ilgili bilgi var mı

e-reçete ile ilgili bilgi var mı

Bu sabah tvde artık kağıt reçete kullanılmayacağını e-reçete kullanılacağını duydum. Nedir bu haberin içeriği, bilginiz var mı ?
  5. Doğum izni ile ilgili bir bilginiz var mı ? Bu yeni yasa çıktı mı acaba?

Doğum izni ile ilgili bir bilginiz var mı ? Bu yeni yasa çıktı mı acaba?

Son günlerde doğum izni ile alakalı acaba bildiğiniz yada bir haber sitesinde okuduğunuz yeni bir izin yasası çıktımı. Doğum izni ile ilgili değişikliklerden haberi olanlar yazabilirlerse sevinirim.

Sayfayı Paylaş