gebe
  1. celile32

celile32 Forum Okuru

süt geliyor

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında celile32 tarafından paylaşıldı.

merhaba iyi bayramlar gögüsümden süt geliyor böyle yeşl renkte ve ateşim var neyapmam lazım ?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , gögüsten yeşil renkte akıntı gelmesi + ateşinizin olması enfeksiyon bulgusu taşıyor hemen acile gidin..

süt geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soğuk süt şiş gözlere iyi geliyor

Soğuk süt şiş gözlere iyi geliyor

gözlere ne iyi gelir şiş gözlere ne iyi gelir sis leke kremi sis leke kremi kullananlar Göz çevresi oldukça hassastır. Bu yüzden, kullanacağınız kremi seçerken ve uygularken çok dikkat etmeniz gerekir... Gözlerdeki aşırı şişliğe soğuk süt Göz çevresi oldukça hassastır. Bu yüzden, kullanacağınız kremi seçerken ve uygularken çok dikkat...
  2. kızımın göğsünden süt geliyor

kızımın göğsünden süt geliyor

merhabalar 25 günlek bir kızım var göğsünün biri biraz şiş ve süt geliyor acaba bu normalmi benimle aynı durumu yaşayan kız bebek anneleri yazarsa sevinirim kızım için çok endişeleniyorum inşallah normal bir durumdur
  3. 26 haftalık gebeyim göğsümden süt geliyor

26 haftalık gebeyim göğsümden süt geliyor

Ben 26 haftalık gebeyim ve bir göğsümden süt geliyor.İlk gördüğümde çok korktum sonra arkadaşım normal olduğunu söyledi.Bunu yaşayan varmı ve gerçekten normal birşeymi?
  4. Sütüm çok az geliyor ne yapabilirim?

Sütüm çok az geliyor ne yapabilirim?

Anne sütünün bir mucize olduğu gerek bilimsel olarak kanıtlanmış gerekse toplum arasında önemi vurgulanmıştır. Bebek rızkıyla doğar düşüncesini destekleyen ilk şey bebek doğduktan sonra anneden süt gelmesidir. Üstelik bu anne sütü bebek için en değerli besin kaynağıdır. Günümüzde kullandığımız, yediğimiz, içtiğimiz her şeyin bir alternatifi ya da ona eşdeğer bir seçeneği vardır. Fakat...
  5. Bebeğimin gögüsünden süt geliyor normalmi?

Bebeğimin gögüsünden süt geliyor normalmi?

Anneden gecen hormonların etkisiyle yenidoğan bebeğin memelerinde bazen süt toplanabilir, buna hiç el sürmemek en iyisidir. Bu, bir kaç hafta içinde zaten kendiliğinden geçecektir. Masaj, memede enfeksiyon ve apseyle sonuçlanabildiğinden önerilmemektedir. Yenidoğan bebeklerde görülen öyle belirtiler vardır ki bu belirtiler yetişkinlerde görüldüğü zaman anormal kabul edilse de yenidoğan da...

Sayfayı Paylaş