gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

süt pişerken neden taşar?

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap: süt pişerken neden taşar?

bilgi verdiğin için çok sağol canım:hungry:

3. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkürler canım..benim başıma çok sık gelir..Başında beklerken taşmaz,bir an başka birşeye baktığımda anında taşar gider...:hhh:

4. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

kaynatılan sütün içine demir kepçe koymayı denerseniz bu taşmasını bir nebze önlemekte paylaşım için tşkler mawiiiii

5. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

teşekkürler mawi adminim bende çok taşırırım bide benim ocağım ankastre gri deli oluyom temizlerken :sinirli:

süt pişerken neden taşar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. süt neden beyazdır

süt neden beyazdır

Hayvanların yedikleri gıdaların renklerinin, neresinden çıkarsa çıksın, çıkan şeyin rengi ile bir alakası yoktur. Buna en iyi örnek inektir. Bir ineğin en çok yediği yeşil renkli otlardır. Bu otlar ineğin dört odalı midesinde çözülür ve moleküllere ayrılır, moleküllerin ise renkleri yoktur. Sütün renginin beyaz olmasının nedeni içinde çözünmüş halde bulunan kalsiyum kasinat (caseinate)tır....
  2. sütten kesildim nedeni nedir

sütten kesildim nedeni nedir

sütü kesilen anne ne yapmalı sütüm kesildi ne yapmalıyım Sütten kesilmenin birkaç sebebi vardır. Bunların önde gelenle*rini sıralayalım: Bebek Emmez İse: Yeni doğan bebeğin emmeyişi, ya rahimde yeterince gelişmediğinden ya da erken doğmasındandır. Her iki durumda da bebek zayıftır. Dudak kasları memeden süt emecek...
  3. Arı Sütü Nedir?

Arı Sütü Nedir?

arı sütü,arı sütü neye iyi gelir,arılar,arı sütü hakkında bilgiler,arı sütü nasıl oluşur,arı sütü zararlımıdır,arılar hakkında bilinmeyenler. Bir arı kolonisinde on binlerce işçi arı, binlerce erkek arı ve sadece bir tane ana (kraliçe) arı ( yanlış anlaşılmasın bizim kraliçe arı değil bu başka :haha: ) vardır. Ana arı kovanın her şeyidir, yokluğunda iş düzeni ve üretim durur. Ana arı...
  4. Mikrodalgada süt mısır pişer mi?

Mikrodalgada süt mısır pişer mi?

migrodalgada mısır pişirme mikrodalgada ne pişer Haşlama mısır denilince birçoğumuz olsa da yesek deriz :) Tadıyla ayrı bir yeri olan mısırın yapım aşamasını düşününce biz kadınlara eziyet kısmı surat astırır. Ancak teknoloji bizim hizmetimizde hanımlar ;) Süt mısır pişirmek için düdüklü tencere yada başka uğraştırıcı bir yönteme ihtiyacınız yok hem de mısır pişti mi pişmedi mi sıcak sıcak...
  5. Süt sıtması neden olur?

Süt sıtması neden olur?

süt sıtması nedir,süt sıtmasının nedenleri,süt sıtması nasıl geçer,süt sıtmasının tadavisi,süt sıtması hakkında bilgiler Yeni doğum yapmış annelerin büyük çoğunluğunun yaşadığı doğum sonrası sıkıntılardan birisi olan süt sıtması yani tıp dalındaki adıyla mastit, meme ucu başındaki çatlaklardan süt kanalına bakteri girmesi sebebiyle husule gelmektedir. Ayrıca süt sıtması bebeğini mütenevvi...

Sayfayı Paylaş