gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Süt Pompası Önerileri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar, bebişim doğduuu 3 günlük şu anda ve allahıma şükürler olsun ki bende ayağa kalktım. Normal doğum yaptım kızım oldu adıda melek :D:D Şimdi sizlere şunu sormak istiyorum. Bana süt pompası modeli markası verebilir misiniz Aventinkini sordum elektrikli olanları biraz tuzlu gibi geldi bana bu hususta benimle tecrübelerinizi paylaşır mısınız lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Süt Pompası Önerileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sütun

Sütun

Mermer sütun faydalı mala, hayırlı kazanca ve şerefli kadına, Renkli mermer sütun kişinin hayat tarzına, Kaba ve hantal taş sütun düşük ahlaklı insana, Beyaz sütun temiz ahlaklı kadına, İnce ve zarif sütunlar gözyaşına delalet eder. ( Ayrıca Baakınız; Direk.)
  2. Süt

Süt

rüyada kediye süt vermek rüyada bardakta görmek bir bardak görmek kediye su vermek anne sütü İslam fıtratına ve bu yaratılışa uygun davranmaya, zahmetsizce kazanılan dünyalığa; Erkek yahut kadının memesinde süt olduğunu görmesi mal biriktirmeye; iki memeden de süt akması talihin açılmasına, İnsan sütü bazen hapse, emen ve emziren için sıkıntıyaa; Bir kadını emmek mal ve kazanca; hastanın bir...
  3. Süt pompası almanın püf noktası..

Süt pompası almanın püf noktası..

Çalışan annelerin imdadına yetişen süt pompaları gerçekten büyük kolaylık! Süt pompaları son zamanlarda kullanımı yaygınlaşan ve yeni bebek sahibi olmuş annelerin hayatını kolaylaştırıcı önemli ürünlerden sadece biri. Süt pompaları sayesinde anneler zamandan tasarruf ederken, aynı zamanda da meme ucu çatlakları gibi oluşabilecek rahatsızlıklardan kurtulmuş oluyorlar. Süt pompalarının pilli,...
  4. Süt Pompası Nasıl Seçilir?

Süt Pompası Nasıl Seçilir?

süt pompası alırken neye dikkat etmeliyim,hagi süt pompası daha iyi,en iyi süt pompası hangisi,süt pompası markaları,süt pompası nasıl kullanılır,süt pompası hakkında bilgiler Bebeğinize anne sütü doğallığında süt verebilmeniz için birbirinden farklı özelliklere sahip süt pompaları arasından size uygun olanı seçebilmek mümkün. Kalite, güvenlik, hijyen, kullanım kolaylığı ve fiyat;...
  5. Acaba sütüm yeterlimi?

Acaba sütüm yeterlimi?

Anne sütünden bebeğin ne kadar içtiğini ölçmenin bir yolu yok. Dayıyorsun memeye, içtiği kadar içiyor. Bazı bebek daha şevkle, bazısı daha az. Dolayısıyla performansa dayalı bu gibi ifadeler yeni annenin zaten karışmaya hazır kafasını, “yoksa ben iyi anne değil miyim”, “bebeğimi besleyemiyor muyum” vesveselerini daha da arttırıyor. Ya 500 ml değilse! Bu da yeni annenin içinden çıkılması güç...

Sayfayı Paylaş