gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Süt sağan

Konu, 'R-S' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

rüyada göğsünden süt sağmak süt sağan kadın rüyada kendi göğsünden sağmak memesinden sağan kadın memesinden video Rüyada süt sagan kimseyi görmek, rizik, menfaat, yumusak söz ve güzel siyasete isarettir. Sigir sagicini görmek, isçileri para ile tutan kimsedir, Süt sagan, salih bir kimsedir.

Süt sağan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sütun

Sütun

Mermer sütun faydalı mala, hayırlı kazanca ve şerefli kadına, Renkli mermer sütun kişinin hayat tarzına, Kaba ve hantal taş sütun düşük ahlaklı insana, Beyaz sütun temiz ahlaklı kadına, İnce ve zarif sütunlar gözyaşına delalet eder. ( Ayrıca Baakınız; Direk.)
  2. Süt

Süt

rüyada kediye süt vermek rüyada bardakta görmek bir bardak görmek kediye su vermek anne sütü İslam fıtratına ve bu yaratılışa uygun davranmaya, zahmetsizce kazanılan dünyalığa; Erkek yahut kadının memesinde süt olduğunu görmesi mal biriktirmeye; iki memeden de süt akması talihin açılmasına, İnsan sütü bazen hapse, emen ve emziren için sıkıntıyaa; Bir kadını emmek mal ve kazanca; hastanın bir...
  3. Süt ve süt ürünleri

Süt ve süt ürünleri

Sevgili Melekler 27 aylık oğluma süt ve süt ürünleri yediremiyorum.:18: Sadece muhallebi yedirebiliyorum. Önceleri cocopoks iile sütü biraz biraz içiyordu şimdi onu da bıraktı.Ne yapacağımı şaşırdım.:zonked: Küçükken yoğurt yedirebiliyordum Hareketlenince peynir ve yoğurt yediremez oldum. İçine meyve püreleri, pekmez kattığım halde yemiyor. Artık önceden yediği yoğurt çorbasını da bıraktı....
  4. Sağamı solamı ??

Sağamı solamı ??

Eğer siz bu bayanı saat yönüne doğru döndüğünü görüyorsanız, beyninizin sağ tarafını kullanıyorsunuz. Eğer öbür yönde görüyorsanız, beyninizin sol tarafını kullanıyorsunuz. Bazı insanlar her iki yönde de döndüğünü görüyorlar. Fakat çoğu insan sadece tek yönde görür. Eğer siz diğer yönde de görmeye çalışırsanız ve görürseniz, IQ' nuz 160' ın üzerine ve hemen hemen dahi...
  5. süt kalesi

süt kalesi

SÜT KALESİ efsanesi - - Harput'un simgesi olan bu kalenin efsanesi şöyle anlatılır: çok eski zamanlarda bu topraklarda çok zengin bir hükümdar hüküm sürermiş. Koyun ve keçileri öyle bolmuş ki sütlerini tüm halka dağıtır yine bitiremezlermiş. hükümdar harput'un en yüksek ucuna bir kale yaptırmaya karar verir ama şans bu ya kıtlık olur. içmeye su zor bulunur. bunun üzerine kaleyi yapmaya...

Sayfayı Paylaş