gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

süt sağma makinası aventmi medela mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba,süt sağma makinası almayı düşünüyorum ama hangisi olacağına karar veremedim Aventmi olsa medela mı?Tecrübeli anneler soruyorum..:)

2. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    aventin ürünleri gerçekten çok kaliteli.bende takım biberonu var.sağma aleti olarak bebedoru aldım ve memnunum.güzel sağıyo sütümü.

3. zeynep lal

zeynep lal Forum Okuru

Aventi bilmem ama medela kullandım memnun kaldım

süt sağma makinası aventmi medela mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kutu sütler zararlı mı?

kutu sütler zararlı mı?

hazır sütten yoğurt yapılırmı Reklamlara inandık, bir nesil margarinle büyüdük. Reklamlara inandık, mahallemizi kapı kapı dolaşan sütçümüzü bıraktık, marketlerden kutu süt alır olduk. Kutu süt üreten şirketler, sokak sütünün (diğer adıyla çiğ sütün) sokakta uzun süre gezdiğini, mikrop ürettiğini, sütçünün su kattığını, pis olduğunu söylediler. Kendi ürettikleri kutu sütler “hijyenik”...
  2. eşek sütü haram mı

eşek sütü haram mı

Bazı ülkelerde eşek sütü içiliyor biliyorum çok faydalıymış diye de duydum acaba helal mi haram mı ?
  3. Çamaşır kurutma makinası tavsiyesi olan var mı ?

Çamaşır kurutma makinası tavsiyesi olan var mı ?

Bu kışı işte bu yüzden sevmiyorum ya ben. Çamşır kurutma makinası alacam ama karar veremedim kızlar. Kışın yağan yağmurdu çamurdu derken çamaşırları bir türlü kurutamıyorum. E birazda kalabalık aile olunca bir çamaşır kurutma makinası almak farz oldu artık. Kullananlar bana marka ve model verebilir mi hesaplı olursa sevinirim.
  4. Bağkurlu Süt Parası Alır Mı?

Bağkurlu Süt Parası Alır Mı?

bağkur süt parası,bağkurlu ne kadar süt parası alır,bağkurlu süt parası almak için nereye başvurmalı,kimler süt parası alabilir,bağkur süt parası hakkında bilgiler Halk arasında “Süt Parası” veya “Doğum Yardımı” olarak da bilinen emzirme ödeneği sigortalı annelere ve sigortasız eşi olan sigortalı babalara 2013 yılı için 94 TL olarak ödeniyor. Ödenek kurum yönetim kurulunca belirlenip bakan...
  5. Süt İçmek Yaşlandırır mı?

Süt İçmek Yaşlandırır mı?

süt yaşlandırırmı,süt içmek erkenmi yaşlandırıyor,süt içmek yaşlandırıyormu Kemikleri güçlendirici özelliğiyle bilinen, içerdiği kalsiyum miktarı nedeniyle hamilelere, çocuklara ve yaşlılara bolca önerilen süt yaşlanmaya mı neden oluyor? Sütün kemikleri güçlendirdiğini popüler kültürden, reklamlardan ve yemek masası sohbetlerinden biliyoruz. Ama Time'dan Justin Worland'in haberine göre...

Sayfayı Paylaş