gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Süt sağmak

Konu, 'R-S' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Süt sağan kimseyi görmek rızka, menfaate, yumuşak söze, güzel siyasete, salih kimseye, İnek sağan birini görmek, ücretle işçi tutan kimseye delalet eder. ( Daha geniş tabir için Bakınız; Sağmak.)

Süt sağmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sütun

Sütun

Mermer sütun faydalı mala, hayırlı kazanca ve şerefli kadına, Renkli mermer sütun kişinin hayat tarzına, Kaba ve hantal taş sütun düşük ahlaklı insana, Beyaz sütun temiz ahlaklı kadına, İnce ve zarif sütunlar gözyaşına delalet eder. ( Ayrıca Baakınız; Direk.)
  2. Süt

Süt

rüyada kediye süt vermek rüyada bardakta görmek bir bardak görmek kediye su vermek anne sütü İslam fıtratına ve bu yaratılışa uygun davranmaya, zahmetsizce kazanılan dünyalığa; Erkek yahut kadının memesinde süt olduğunu görmesi mal biriktirmeye; iki memeden de süt akması talihin açılmasına, İnsan sütü bazen hapse, emen ve emziren için sıkıntıyaa; Bir kadını emmek mal ve kazanca; hastanın bir...
  3. Sütten Kesme

Sütten Kesme

Rüyada bir kadin çocugunu sütten kestigini görse, çocuk sütten kesme zamanina gelmis ise, sefkatten ve zahmetten kurtulur. Hasta ise iyilesir. Çocuk eger çok küçük olup, da sütten kesme zamani gelmemis ise, bir tatsiz is yapar, ya da kocasina karsi bir hata isler veya çocuguna sefkati az olur. Bir çocugun sütten kesildigini gören, çocuk pek küçükse, bir haksizliga karsi sesini çikaramaz....
  4. İnek sütü ..

İnek sütü ..

İnek sütünün pH değeri 6’dır.
  5. Süt ve süt ürünleri

Süt ve süt ürünleri

Sevgili Melekler 27 aylık oğluma süt ve süt ürünleri yediremiyorum.:18: Sadece muhallebi yedirebiliyorum. Önceleri cocopoks iile sütü biraz biraz içiyordu şimdi onu da bıraktı.Ne yapacağımı şaşırdım.:zonked: Küçükken yoğurt yedirebiliyordum Hareketlenince peynir ve yoğurt yediremez oldum. İçine meyve püreleri, pekmez kattığım halde yemiyor. Artık önceden yediği yoğurt çorbasını da bıraktı....

Sayfayı Paylaş