gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sütçü imam kimdir sütçü imam hakkında bilgi istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sütçü imam kimdir neler yapmıştır biyografisi ve hakkında bilgiler rica ediyorum. Teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

sütçü imam kimdir sütçü imam hakkında bilgi istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sütçü İmam Üniversitesi - Kahramanmaraş

Sütçü İmam Üniversitesi - Kahramanmaraş

Genel Tanıtım Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, 11.7.1992 tarih ve 21281 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan 3837 sayılı yasa ile kurulmuştur. 1992-1993 öğretim yılında daha önce Gaziantep Üniversitesine bağlı olan) Ziraat Fakültesi’nin Tarla Bitkileri ve Kahramanmaraş Meslek Yüksekokulu’nun Elektrik İklimlendirme-Soğutma, İnşaat, İşletmecilik, Makina, Otomotiv (motor), Muhasebe,...
  2. Sütçü

Sütçü

Sütçü görmek ilme, helal rızka, hidayete ve yaratılış güzelliğine, Süt nakliye eden kimseyi görmek ilim talep eden ve öğrendiği ilimden faydalanan ilmi ile amel eden kimseye delalet eder.Rüyada sütçü görmek, ilme, helal rizka, hidayete. fitrat ve yaratilisa Isarettir
  3. iman

iman

Bir cami yahut mescidde vazifeli imamı görmek vali, kaymakam, idari işlerde görevli kimselere; Bir yerin en büyük camiinin imamı, o beldenin yahut ülkenin ileri gelen, üst düzey yöneticilerine, Din hizmetlerinde görevli kimselerde görülen her çeşit iyi hhal, yöneticilerin durumlarının ve idarelerinin iyiliğine; onlarda gözlenen olumsuz haller, yönetici konumundaki kimselerdeki olumsuz iş...
  4. Sütçü İmam Kimdir Hayatı Biyografisi İle İlgili Bilgiler

Sütçü İmam Kimdir Hayatı Biyografisi İle İlgili Bilgiler

sütçü imam kimdir hayatı biyografisi hakkında bilgi sütçü imam olayı ile ilgili bilgiler burada melekler. Kurtuluş Savaşı boyunca pek çok halk kahramanı gelip geçmiştir melekler :) Halide Edip Adıvar Erzurumlu Kara Fatma bunlardan sadece ikisidir. Bu makalemizde tarihe Sütçü İmam Olayı ile damgasını vurmuş olan kahraman Sütçü İmam hayatı hakkında bilgiler vermek istiyoruz sizlere......

Sayfayı Paylaş