gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Sütçü

Konu, 'R-S' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Sütçü görmek ilme, helal rızka, hidayete ve yaratılış güzelliğine, Süt nakliye eden kimseyi görmek ilim talep eden ve öğrendiği ilimden faydalanan ilmi ile amel eden kimseye delalet eder.Rüyada sütçü görmek, ilme, helal rizka, hidayete. fitrat ve yaratilisa Isarettir

Sütçü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sütçü İmam Üniversitesi - Kahramanmaraş

Sütçü İmam Üniversitesi - Kahramanmaraş

Genel Tanıtım Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, 11.7.1992 tarih ve 21281 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan 3837 sayılı yasa ile kurulmuştur. 1992-1993 öğretim yılında daha önce Gaziantep Üniversitesine bağlı olan) Ziraat Fakültesi’nin Tarla Bitkileri ve Kahramanmaraş Meslek Yüksekokulu’nun Elektrik İklimlendirme-Soğutma, İnşaat, İşletmecilik, Makina, Otomotiv (motor), Muhasebe,...
  2. 'Aganigi' sütçünün umudu oldu

'Aganigi' sütçünün umudu oldu

Süt Birliği, tüketimi artırmak için fındığın cinsel gücü artırdığına dair reklamına benzer film hazırlıyor. Hükümet, çiğ süt fiyatlarındaki düşüş nedeniyle, süt tüketimini özendirmek için bir dizi önlem aldı. Süt üreticilerinin, fiyatların düşmesi üzerine inekleri kesime göndermeye başlaması üzerine, Başbakanlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Fonu aracılığıyla, 50 milyon TL değerinde süt...
  3. Sütçü Ramiz Dede

Sütçü Ramiz Dede

ramiz dede sütçü dede atv nin sevilen dizi elveda rumelide sütçü rolüne kendini kaptıran Erdal Özyağcılar bakalım neler yapmış haberimizde..... 'ASLAN SÜTÜ' SOKMAYA ÇALIŞMIŞ! ERDAL ÖZYAĞCILAR, BEYAZIT ÖZTÜRK, EDA TAŞPINAR, DENİZ AKKAYA VE HAYDAR DÜMEN’İN ROL ALDIĞI REKLAM FİLMLERİNİN ÇEKİMLERİ, GEÇEN HAFTA MALDİVLER’DE YAPILDI... Erdal Özyağcılar adaya 'aslan sütü' götürmek istedi ancak...
  4. sütçü imam kimdir sütçü imam hakkında bilgi istiyorum

sütçü imam kimdir sütçü imam hakkında bilgi istiyorum

Sütçü imam kimdir neler yapmıştır biyografisi ve hakkında bilgiler rica ediyorum. Teşekkürler.
  5. Sütçü İmam Kimdir Hayatı Biyografisi İle İlgili Bilgiler

Sütçü İmam Kimdir Hayatı Biyografisi İle İlgili Bilgiler

sütçü imam kimdir hayatı biyografisi hakkında bilgi sütçü imam olayı ile ilgili bilgiler burada melekler. Kurtuluş Savaşı boyunca pek çok halk kahramanı gelip geçmiştir melekler :) Halide Edip Adıvar Erzurumlu Kara Fatma bunlardan sadece ikisidir. Bu makalemizde tarihe Sütçü İmam Olayı ile damgasını vurmuş olan kahraman Sütçü İmam hayatı hakkında bilgiler vermek istiyoruz sizlere......

Sayfayı Paylaş