gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Sütcünün derledigi....

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

amerikalıların her sabah siparişlerini kapılarına getiren sütçülere bıraktıkları notlardan derlenmiştir, hepsinin gerçek olduğu iddiası mevcuttur: " sayın sütçü.. benim bi bebeğim oldu, lütfen bi tane daha istiyorum"

" lütfen artık bize süt bırakmayın.. içmekten başka işe yaramıyor.."

" sütcü lütfen çıkarken bahçe kapısını kapatmayı unutma.. yoksa kuşlar içeri gelip süt şişelerinin kapaklarını gagalıyo.."

" dünkü notu yanlış bırakmışım kusura bakma, 1 yumurta + 12 şişe süt diil tam tersi olacaktı"

" lütfen geldiğiniz zaman kapıyı bi çalar mısınız, sizinle görüşmem gerekiyor.. televizyonum bozuk olduğu için dün yalan rüzgarını seyredemedim. siz seyrettiyseniz neler olduğunu bana anlatır mısınız?"

" süt şişelerini bıraktıktan sonra yatak odamın camını tıklatsana... dün sabah tesadüfen pencereden gördüm seni, popon muhteşem..."

" kızım milkshake istiyor.. siz mi yapıp getirirsiniz ben kendim mi yapmalıyım?"

" bebeğimiz için süt gerekiyor.. babasından bu konuda bi hayır yok"

" lütfen yarından itibaren bana gün aşırı 2 şişe süt bırakın, 3 günde bir de tek şişe süt bırakın, ama perşembe ve cumartesi hariç çünkü onlar süt içmek istemediğim günler.."

" arka kapı açık.. sütü buzdolabına koy, çekmeceden paranı al, lutfen paranın üstünü bozuk ver akşam bingo oynuycaz.."

" lütfen bugün için süt bırakmayın.. bugün derken yarını kastediyorum cünkü ben bu notu dün yazdım... yoksa bugün mü?"

" sütü bırakmaya geldiğinizde lütfen ocaktaki yemeğin altını söndürün, köpeği dışarı çıkartın, gazeteyi içeri alın.. Not: süt istemiyorum"

" süt istemiyoruz.. 14 numaraya da süt bırakma cünkü sevgilisi dün gece kadını testereyle doğradı...ben biliyodum zaten adamın manyak olduğunu, bakışları bile bi tuhaftı.."

eksiforum.com

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sütcünün derledigi....
    " sayın sütçü.. benim bi bebeğim oldu, lütfen bi tane daha istiyorum"

harbiden varmıdır böle yazan:D

emegıne saglık

Sütcünün derledigi.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sütcü İmam Olayı

Sütcü İmam Olayı

31 Ekim 1919 Cuma Fransız kuvvetlerının Marasa gırıslerının ertesı gunu TurkLer,Fransız ve Ermenılerın taskınlıklarına sımarıklıklarına bır gun dahı katlanmanın cok zor oldugunu anlamıslardı.İste bunu ilk olarak tabancası ıle ılan eden Sütcü ımam oldu.Turk namus ve serefıne uzanan elın kırılacagını dılın koparılacagını dusmana gosterdı. Olay soyle olmustu: O gun Fransız ve Ermenı askerlerı...

Sayfayı Paylaş