gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sütlü Gül Böreği nasıl yapılıyor?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sütlü Gül Böreği nasıl yapılıyor lütfen bilen varsa aranızda bana da Sütlü Gül Böreği tarifini versin kızlar.

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
Sütlü Gül Böreği nasıl yapılıyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sütlü Bulgur Çorbası nasıl yapılıyor

Sütlü Bulgur Çorbası nasıl yapılıyor

Sütlü Bulgur Çorbası yapmıştı kayınvalidem bende çekindim tarifini isteyemedim acaba Sütlü Bulgur Çorbası nasıl yapılıyor içinizde tarifini yapılışını bilen var mı?
  2. Sütlü Yufka Böreği nasıl yapılıyor bilen var mı?

Sütlü Yufka Böreği nasıl yapılıyor bilen var mı?

Kızlar geçenlerde eltimde bir börek yedik çok hoş olmuştu hem hafif hemde cidden çok yumuşak olmuştu sordum ne böreği nasıl yaptın diye bana sadece Sütlü Yufka Böreği dedi yapılışını söylemedi ben öğrenirim ama dedim ve size sormayı düşündüm acaba aranızda Sütlü Yufka Böreği nasıl yapılır bilen var mı?
  3. Sütlü Yufka Böreği nasıl yapılıyor

Sütlü Yufka Böreği nasıl yapılıyor

Merhaba aranızda Sütlü Yufka Böreği nasıl yapılıyor bilen var mı acaba? Eğer ki Sütlü Yufka Böreği yapılışını bilen hanımlar var ise bana mümkünse Sütlü Yufka Böreği tarifini yazsın lütfen!
  4. kıymalı arnavut böreği nasıl yapılıyor

kıymalı arnavut böreği nasıl yapılıyor

Kayınvbalidem arnavut ve ona sormadan arnavut böreği yapmak istiyorum. Var mı şöyle kayınvalideme parmaklarını yedirtebileceğim bir arnavut böreği tarifi ?
  5. sütlü omlet nasıl yapılıyor

sütlü omlet nasıl yapılıyor

Selamlar herkesee..Ben normal omlet yapıyorum ama bir de sütlü omlet oluyormuş, o nasıl oluyor? Tek fark süt mü konması ?

Sayfayı Paylaş