gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sütlü Yufka Böreği nasıl yapılıyor bilen var mı?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar geçenlerde eltimde bir börek yedik çok hoş olmuştu hem hafif hemde cidden çok yumuşak olmuştu sordum ne böreği nasıl yaptın diye bana sadece Sütlü Yufka Böreği dedi yapılışını söylemedi ben öğrenirim ama dedim ve size sormayı düşündüm acaba aranızda Sütlü Yufka Böreği nasıl yapılır bilen var mı?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sütlü Yufka Böreği nasıl yapılıyor bilen var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sütlü Gül Böreği nasıl yapılıyor?

Sütlü Gül Böreği nasıl yapılıyor?

Sütlü Gül Böreği nasıl yapılıyor lütfen bilen varsa aranızda bana da Sütlü Gül Böreği tarifini versin kızlar.
  2. Sütlü Yufka Böreği Nasıl Yapılır İşte Tarifi

Sütlü Yufka Böreği Nasıl Yapılır İşte Tarifi

Sütlü Yufka Böreği Sütlü Yufka Böreği Tarifi Sevgili melekler, harika davet sofraları için yapabileceğiniz güzel bir börek tarifi ile karşınızdayız. Bu yazımızda sütlü yufka böreği nasıl yapılır sizlerle paylaşacağız :) MALZEMELER 1 paket yufka 1 litre süt 2-3 yemek kaşığı tereyağ ( 50 gr ) 250 gr beyaz peynir Bir demet maydanoz 1 adet yumurta sarısı 2 tatlı kaşığı çöreotu HAZIRLANIŞI...
  3. Sütlü yumurta nasıl yapılır bilen var mı

Sütlü yumurta nasıl yapılır bilen var mı

Kızlar hepinize selam olsun ve iyi günler olsun sizden bir tarif istiyorum aranızda Sütlü yumurta nasıl yapılır bilen varsa bana da lütfen yazsın Sütlü yumurta tarifini
  4. Sütlü Yufka Böreği nasıl yapılıyor

Sütlü Yufka Böreği nasıl yapılıyor

Merhaba aranızda Sütlü Yufka Böreği nasıl yapılıyor bilen var mı acaba? Eğer ki Sütlü Yufka Böreği yapılışını bilen hanımlar var ise bana mümkünse Sütlü Yufka Böreği tarifini yazsın lütfen!
  5. şelale kek nasıl yapılıyor bilen var mı ?

şelale kek nasıl yapılıyor bilen var mı ?

Merhaba melekler, geçen gün arkadaşımda şelale kek yedim bayıldım, görüntü de çok güzeldi. Ama tarifi almayı unuttum şimdi arayıp ta isteyemem de, siz nasılsa bilirsiniz diye düşündüm :)

Sayfayı Paylaş