gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sütlü Yufka Böreği nasıl yapılıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba aranızda Sütlü Yufka Böreği nasıl yapılıyor bilen var mı acaba? Eğer ki Sütlü Yufka Böreği yapılışını bilen hanımlar var ise bana mümkünse Sütlü Yufka Böreği tarifini yazsın lütfen!

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sütlü Yufka Böreği nasıl yapılıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sütlü Gül Böreği nasıl yapılıyor?

Sütlü Gül Böreği nasıl yapılıyor?

Sütlü Gül Böreği nasıl yapılıyor lütfen bilen varsa aranızda bana da Sütlü Gül Böreği tarifini versin kızlar.
  2. Sütlü Yufka Böreği nasıl yapılıyor bilen var mı?

Sütlü Yufka Böreği nasıl yapılıyor bilen var mı?

Kızlar geçenlerde eltimde bir börek yedik çok hoş olmuştu hem hafif hemde cidden çok yumuşak olmuştu sordum ne böreği nasıl yaptın diye bana sadece Sütlü Yufka Böreği dedi yapılışını söylemedi ben öğrenirim ama dedim ve size sormayı düşündüm acaba aranızda Sütlü Yufka Böreği nasıl yapılır bilen var mı?
  3. Sütlü Yufka Böreği Nasıl Yapılır İşte Tarifi

Sütlü Yufka Böreği Nasıl Yapılır İşte Tarifi

Sütlü Yufka Böreği Sütlü Yufka Böreği Tarifi Sevgili melekler, harika davet sofraları için yapabileceğiniz güzel bir börek tarifi ile karşınızdayız. Bu yazımızda sütlü yufka böreği nasıl yapılır sizlerle paylaşacağız :) MALZEMELER 1 paket yufka 1 litre süt 2-3 yemek kaşığı tereyağ ( 50 gr ) 250 gr beyaz peynir Bir demet maydanoz 1 adet yumurta sarısı 2 tatlı kaşığı çöreotu HAZIRLANIŞI...
  4. Mis gibi lezzetli Sütlü Yufka Böreği Tarifi size özel

Mis gibi lezzetli Sütlü Yufka Böreği Tarifi size özel

Sütlü Yufka Böreği Sütlü Yufka Böreği Tarifi "Misafirim gelecek ne ikramlık ne yapsam" diye mi düşünüyor sunuz? O halde biz size bu konuda biraz yardımcı olalım ve pazar kahvaltılarında ve çay davetlerinde ikram edeceğiniz yumuşacık ve lezzetli börek tarifleri listenize bir yenisini daha ekliyelim Melek'ler:) Uzun lafın kısası sizlere özel sütlü yufka böreği tarifi burada diyor ve...
  5. sütlü omlet nasıl yapılıyor

sütlü omlet nasıl yapılıyor

Selamlar herkesee..Ben normal omlet yapıyorum ama bir de sütlü omlet oluyormuş, o nasıl oluyor? Tek fark süt mü konması ?

Sayfayı Paylaş