gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sütlü Yumurta Tarifi verir misiniz bana

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar pazar kahvaltılarında zengin bir menü isteyen eşime sütlü yumurta yapmak istiyorum ama nasıl yapılır bilmiyorum bana aranızda bilen varsa Sütlü Yumurta Tarifi verebilir mi?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sütlü Yumurta Tarifi verir misiniz bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sütlü yumurta

sütlü yumurta

sutlu yumurta sütlü yumurta sütlü tarifi tarifleri 5 ad.yumurta 1/2 lt.süt 1 ç.k tereyağ tuz kara biber Yapılışı: Yağsız tavada tereyağ eritilir üzerine süt konur,süt kaynamaya başlayınca yumurtalar tek,tek kırılarak karıştırılır.15 dakika sonra sulanması bitince ocak kapatılıp sıcak sıcak servis edilir. Servis Önerileri: Servis edilirken üzerine 1 ç.k tereyağ 1 çay kaşığı pul biberle...
  2. Kelebek!bana bir gününü ödünç verir misin?

Kelebek!bana bir gününü ödünç verir misin?

Düşünmeye fırsatı olmamalı insanların,fırsat buldukça saçmalıyoruz çünkü.Ya küçücük hüzünlerimizi ya da zerre kadar mutluluğumuzu yüzümüze gözümüze bulaştırıyoruz elden geldikçe İstemesek de yanlışlar yapıyoruz doğrulara ulaşmak için,zamanımız oldukça.Evler almaya,zengin olmaya,yükselmeye başladıkça daha da birikiyor anlarımız,o anları heder eder çoğu zaman uykularımız. Hadi bana tekrar...
  3. Sakalım çıkmıyor bana bitkisel çözüm verir misiniz ?

Sakalım çıkmıyor bana bitkisel çözüm verir misiniz ?

Kızlar 17 yaşındayım hala sakalım çıkmadı bi kaç yerde duymuştum bitkisel sakal çıkartma yöntemleri varmış acaba çözüm bilen yada çözümler bilenler var mı teşekkür ediyorum.
  4. Etli Türlü Tarifi verir misiniz bana

Etli Türlü Tarifi verir misiniz bana

Merhaba hanımlar bu yaz günlerinde yaz sebzelerinden faydalanmak istiyorum ve etçil kocamında yemesi için sizden Etli Türlü Tarifi istiyorum. Bana Etli Türlü Tarifi verirseniz çok sevinirim.
  5. İngilizlerin Ataları hakkında bilgi verir misiniz bana

İngilizlerin Ataları hakkında bilgi verir misiniz bana

Merhaba arkadaşlar benim acil olarak İngilizlerin Ataları hakkında bilgi edinmem lazım aranızda İngilizlerin Ataları hakkında bilgisi olan arkadaşlarım varsa bana bilgi versin.

Sayfayı Paylaş