gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

sütlü yumurta

Konu, 'Yumurta Yemekleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sutlu yumurta sütlü yumurta sütlü tarifi tarifleri 5 ad.yumurta 1/2 lt.süt 1 ç.k tereyağ
    tuz
    kara biber
    Yapılışı:
    Yağsız tavada tereyağ eritilir üzerine süt konur,süt kaynamaya başlayınca yumurtalar tek,tek kırılarak karıştırılır.15 dakika sonra sulanması bitince ocak kapatılıp sıcak sıcak servis edilir.

Servis Önerileri:
    Servis edilirken üzerine 1 ç.k tereyağ 1 çay kaşığı pul biberle yakılarak gezdirilirse daha lezzetli ve iştah açıcı görüntü olur.

sütlü yumurta konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yumurta

Yumurta

rüyada yumurta toplamak ruyada toplamak rüyada görmek kümesten topladığını görmek Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder. Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder. Yumurtayla dolu bir yuva, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Yumurta yediğinizi gördüyseniz, aile içi gerginlikler oluşacağına işarettir....
  2. yumurta(=

yumurta(=

hemen hemen her sabah kahvaltımızda,soframıza konan bu yumurtalar bakın ne çilelerle geliyorlar o sofraya:haha: BAZEN ENDİŞE BAZEN ACI BAZEN SON YAKARIŞ BAZEN KADER YA HAYİNLİK(= SON VEDA=(
  3. Sütlü Yumurta Tarifi verir misiniz bana

Sütlü Yumurta Tarifi verir misiniz bana

Arkadaşlar pazar kahvaltılarında zengin bir menü isteyen eşime sütlü yumurta yapmak istiyorum ama nasıl yapılır bilmiyorum bana aranızda bilen varsa Sütlü Yumurta Tarifi verebilir mi?
  4. Sütlü Yumurta Nasıl Yapılır ?

Sütlü Yumurta Nasıl Yapılır ?

Sütlü yumurta tarifi Sütlü yumurta yapılışı Sevgili melekler, özellikle ailecek yapılan pazar kahvaltıları için harika bir seçenek olabilecek sütlü yumurta tarifi ile karşınızdayız :) Sütlü yumurta için gerekli olan malzemeler: 4 adet yumurta 1 çay bardağı süt 1 çorba kaşığı tereyağı 1 tutam tuz Sütlü Yumurtanın yapılışı Yumurtaları az tuzla çırpın. Tavaya tereyağını koyun ve yağ...
  5. Sütlü yumurta nasıl yapılır bilen var mı

Sütlü yumurta nasıl yapılır bilen var mı

Kızlar hepinize selam olsun ve iyi günler olsun sizden bir tarif istiyorum aranızda Sütlü yumurta nasıl yapılır bilen varsa bana da lütfen yazsın Sütlü yumurta tarifini

Sayfayı Paylaş