gebe
  1. dünüş

dünüş Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    28

sütüm gelmiyo kanal tıkanıklığı oldu yardım

Konu, 'Anne-Cocuk Sağlığı' kısmında dünüş tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar ben kanal tıkanıklığı oldu göğsüm şişdi doktora gittim emzir sağ dedi antibiyotik verdi geçmedi ve bebeğimde göğsümü emmiyo şiş olduğu için almmıyor sağıyorum sütümde gelmiyo 5 6 damla geliyor ne olursunuz bilen varsa paylaşın

nilyesilim bunu beğendi.
  2. esname

esname Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bendede olmuştu buhara tutabilirsin ğöğsünü sıkarak yada sıcak havlu koy oda olmazsa hastaneye git makineyle çekiyorlar kesin çözüm ALLAH yardımcın olsun

nilyesilim bunu beğendi.
  3. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    sıcak havlu işe yarıyor benımde kardeşim olmuştu .yine olmazsa hastanelerde çekerler. geçmiş olsun şeker

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Geçmiş olsun öncelikle muhakkak doktora git,bende de oldu geç kalmışım apseleşti,ameliyat olmak zorunda kaldım,ameliyatla aldılar apseyi,hiç zaman kaybetme doktora git.

5. dünüş

dünüş Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    çok korkuyorum bendede apse oldu galiba taş gibi iğne batırsam girmiycek gibi zormu ameliyat Allahım bu dertten bi kurtulsam

sütüm gelmiyo kanal tıkanıklığı oldu yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göz yaşı kanal tıkanıklığı ...

Göz yaşı kanal tıkanıklığı ...

göz tıkanıklığı ameliyatı gözyaşı kanalı tıkanıklığı ameliyatı izle Nazolakrimal kanal tıkanıklığı sonucu gözyaşı kesesinde gelişen inflamasyondur.Doğuştan olabileceği gibi sonradan da gelişebilir. Neden ağladığımız zaman burnumuz akar?Çünkü göz yaşı bezinin salgıladığı ,göz yaşı ;üst göz kapağının altından alt göz kapağına doğru akar,bir kısmı göz yaşı kanalı vasıtasıyla buruna...
  2. Sütün Yarım litresi dünyalara bedel

Sütün Yarım litresi dünyalara bedel

Uzmanlar, sütü yaşam mucizesi olarak tanımlayarak bir çok gıdadan daha yararlı olduğunun altını çizdi. İnsan sağlığı açısından son derece önemli olan sütün yarım litresinde, diğer bazı gıda maddelerinden katbekat fazla kalsiyum bulunduğu bildirildi. Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi Besin Hijyeni ve Teknolojisi Anabilim Dalı Başkanı...
  3. Endometriozis kanal tıkanıklığı yapışıklık nedir?

Endometriozis kanal tıkanıklığı yapışıklık nedir?

bu konu;rahimde kanal tıkanıklığı,rahimde yapışıklık hakkında bilgiler vermektedir Bir yıllık evlisiniz,korunmadığınız halde çocuğunuz olmuyor.Eşinizle birlikte olurken aşırı ağrı hissediyorsunuz.Adet döneminiz aşırı ağrılı geçiyor,bunların nedeniz içinizdeki diken endometriozis.. Çoğunuz endometriozis kelimesini ilk kez duyuyorsunuz.Rahimdeki yapışıklık,tüplerdeki tıkanıklık,ağrılı adet...
  4. Erişkinlerde Göz Yaşı Kanal Tıkanıklığının Tedavisi

Erişkinlerde Göz Yaşı Kanal Tıkanıklığının Tedavisi

Gözü nemlendiren gözyaşı sıvısı gözün iç kısmındaki küçük kanalcıklardan buruna doğru ilerler. Bu kanalın, çoğunlukla göz yaşı kesesinin alt kısmında tıkanması sonucu hastalık karşımıza çıkmaktadır. Göz yaşı kanalı tıkanıklığı en sık ilk bir yaştaki bebeklerde, orta yaş ve sonrası kadınlarda, burun yapısı eğri olan bireylerde ve uzun süren burun enfeksiyonu ve alerjiler sonucu görülür. Göz...
  5. Gözyaşı Kanal Ameliyatı Dakriyosistorinostomi

Gözyaşı Kanal Ameliyatı Dakriyosistorinostomi

Gözlerimiz kaş altında göz çukurunun üst dış kenarında bulunan gözyaşı bezinden salgılanan bir sıvıyla nemlendirilir. Bu sıvı hem gözün ön tarafını yıkar, kurumasını önler hem de içerisindeki maddelerle göz ön yüzünü besler ve korur. Gözyaşı sıvısı işlemini gördükten sonra Gözyaşı Kanalından burun içine oradan da boğazımıza doğru akar. Bu işlem gün içinde devamlı tekrarlanır. Eğer gözyaşı...

Sayfayı Paylaş