gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sütüm yetmiyor hem süt hem mama mı vereyim sadece mama mı vereyim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

3 ay 7 günlük kızım var sütüm yetersizmiş bir haftadır hiç kilo almamış bu durumla karşılaşan arkadaşlar varmı?hem anne sütü hem mama mı vereyim yoksa sadece mamayamı devam edeyim?

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sevgili ziyaretçimiz, sütünüz yetmiyorsa mama vermeniz doğru bir karar ancak anne sütünün bir damlasıyla bile bebeğinizin bağışıklık sistemine ne kadar büyük fayda sağlayacaktır bunu unutmayın bu yüzden aynı zamanda süt vermeye de devam edin doyurmayabilir ama hiç içmemesinden daha iyidir, sağlıklı günler..

sütüm yetmiyor hem süt hem mama mı vereyim sadece mama mı vereyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk Mı? / Mantık Mı?

Aşk Mı? / Mantık Mı?

aşkmı mantıkmı aşk mı mantık mı mantık aşk testi mantıkmı aşkmı eski ilişkini sırf o seni çok sevioyo sana tapıyo diye devam ettiriyosan,( gerçi sen de seviyosun insan olarak..çok düşünüyosun..emek veriyosun) ama aşkla yaklaşmıyosan, onunla buluştuğunda heyecanlanmıyor, güzel gözükmeye çaba sarfetmiyosan o da sana biblo bebekmiş gibi davranıyosa, senin her istediğini yapıp sana aşıksa ama...
  2. hem zayıflatıcı hemde annelerin sütünü arttırıcı salata

hem zayıflatıcı hemde annelerin sütünü arttırıcı salata

arkadaslar ben bu slalatayı çok yaptım ve yEdım işe çok yarıyor ozellıklede yazın ınsanı rahatlatıyor MALZEMELR SEMİZ OTU YOGURT 1 TATLI KASIGI ZEYTIN YAGI İSTEGE GORE 1 DİŞ SARIMSAK TAZE SEMIZ OTUNU YIKAYIP KALIN KALIN DOGRAYIN USTTUNE YOGURT DOKUN VE ZEYTIN YAGINI ILAVE EDIN ISTERSENIZ ÇOK HAFIF TUZ KONULABILIR . BU KARISIMI KASEDE YIYEBILIRSINIZ SABAH AC KARNINA KAHVALTI NIYETINE...
  3. Maya astrolojisi safsata mı ?

Maya astrolojisi safsata mı ?

maya astrolojisi maya burcu hesaplama burçları hesaplama takvimine göre burçlar astrolojisi Merhaba Meleklerim, geçtiğimiz günlerde Türkiye'de vizyona giren bir film vardı 2012 diye bilmiyorum hatırlıyormusunuz. Hala gösterimde bu film arkadhaşlarım. Bu filmin ana konusu aslında mayaların bir kehanetine dayanıyor. Yani mayaların bu efsanesine göre 2012 yılında kıyamet kopacak. Filmi izledim...
  4. Hem Kilo Verin Hem Bronzlaşın

Hem Kilo Verin Hem Bronzlaşın

bronzlaştıran diyet bronzlaştıran yiyecekler Bu diyette yok yok melekler :) Zengin içerikli menüsü ile cildiniz ışıltılı bir görünüme kavuşacak, güneşin zararlı etkilerine karşı güçlenip altın renginde bir bronzluğa zemin hazırlayacak, vücudunuzu toksinlerden arındırıp şişkinlik sorunlarınızı giderecek, üstelik bir ay içinde 4-6 kilo da verebileceğiniz bir diyet menüsüyle karşınızdayız....
  5. Altın Çilekle Hem Sağlıklı Yaşayın Hem Kilo Verin....

Altın Çilekle Hem Sağlıklı Yaşayın Hem Kilo Verin....

Altın Çilek Faydaları Altın Çilek Kurusunun Faydası Altın Çileğin saymakla bitmeyen her derde deva olması onu çekici hale getiriyor..Üstelik kilo vermeye de faydası var...Dediğim gibi zaten mübarek bitki her derde deva...Yüce Allahım öyle nimetler sunmuşki bizlere aslında değerini pek bilemiyoruz... Altın çilek kurusunun 40-50 TL tahmini fiyatı Altın Çileğin faydaları Kilo...

Sayfayı Paylaş