gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sütümü nasıl artırabilirim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

‎1 aylık kızım var ve sütüm çok az doymuyo sütümün artması için ne yapabilirim

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
  3. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63
    ben rokayı anne sütünü artırıyor diye duymuştum

4. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    bol sebze ve özellıkle yeşil soğanın anne sütünü arttırdığını duymuştum.

sütümü nasıl artırabilirim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. süt dişleri nasıl tanınır?

süt dişleri nasıl tanınır?

süt dişleri nasıl tanınır? Süt dişleri, çocuk altı aylıkken çıkmaya başlar ve 2.5 yaşında alt ve üst çenede 10�ardan (20) tane olarak tamamlanır. Süt kesicileri ve süt kaninleri, kalıcı dişlere göre daha küçüktür. Süt azıları da kalıcı azılara göre daha küçük yapıdadır. Çocuk büyüdükçe, süt dişlerinin kökleri...
  2. anne sütü nasıl oluşuurr

anne sütü nasıl oluşuurr

bebisimMeme kısmen salgı dokusu, kısmen destek ve yağ dokusundan oluşmuştur. Salgı dokusunda yapılan süt, ufak kanallar ve daha sonra ana toplayıcı kanallar boyunca meme ucuna ilerler. Kanallar, meme ucuna ulaşmadan önce daha da genişleyerek laktiferöz sinüsler şeklini alır. Bu sinüsler, sütün içinde toplanması nedeni ile önemlidir.Meme ucunda pekçok sinir ucu bulunduğu için çok hassas...
  3. Anne Sütü Nasıl Oluşur ?

Anne Sütü Nasıl Oluşur ?

anne sütü, hakkında, nasıl oluşuyor, ne zaman oluşuyor, bebek ve anne , çocuk beslenmesi ,bilgileri buradan bulabilirsiniz Belkide çoğu insan biliyordur ama ben es geçmişim sanırım hamile olunca sütün geldiğini biliyorum ama nasıl geliyor ? Doğumdan sonraki ilk günlerde memelerden kolostrum denen bol proteinli, hastalık etkenlerine karşı koruyucu "ilk süt" salgılanır....
  4. Tüp bebek tedavisindeyim başarı şansımı nasıl artırabilirim?

Tüp bebek tedavisindeyim başarı şansımı nasıl artırabilirim?

tüp bebek tedavisinde başarı şansını artırmanın yolları,tüp bebek tedavisi başarı şansı nasıl artırılır,tüp bebek başarı şansı hakkında bilgiler Tüp bebekte başarıyı arttırmak için bazı yöntemler kullanılmaktadır.Tüp bebek merkezlerinde kullanılan bu yöntemlerden birkaçını sıralamak gerekirse … Endometriyal ko-kültür denilen yapay anne rahmi yöntemi, Embryo glue adı verilen embryo...
  5. Süt reçeli nasıl yapılır?

Süt reçeli nasıl yapılır?

Kahvaltı sofraları reçelsiz olmaz.Özelliklede çocuklar bu tatlı lezzete bayılır.Kahvaltı sofralarımızda sıklıkla tercih ettiğimiz reçelin bir çok çaşidi var.Günümüzde nerdeyse her sebzenin meyvenin besinin reçeli yapılmakta.Reçel konusunda farklı lezzetler denemek isteyenler için bu günkü tarifimiz süt reçeli.İlk duyduğumda burun kıvırdığım ama tadına bakınca da müptelası olduğum bu lezzeti...

Sayfayı Paylaş