gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Sütyen Baba Türbesi acaba nerede

Konu, 'Komik Resimler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sütyen Baba Türbesi acaba nerede ? Bize mail yolu ile ulaşan bir arkadaşımız sormuş dikkatimizi çekti ve araştırdık tamda dediğimiz şey çıktı. meme kanserlerine sarkmalara hatta arzu edilen meme boyutuna ulaşmak için böyle bir türbe varmış. Hatta dilek isimli arkadaşımız da bunu resmetmiş ve bir kaç satır yazı da yazmış kızlar. Onuda sizlere sunmak istiyorum.
    Meme kanserine, sarkmalara karşı, arzu edilen boyutlara ulaştırmak için, emzirememe sorunlarına çözümler için "üç kulhuvah okuyup, en az 10 saattir üzerinizde olan sutyeninizi bağlıyorsunuz"
    sutyen baba türbesi.jpg
    İşlem tamam. Ancak, Dileğiniz tuttuğunda yatıra sutyensiz görünmeniz gerekiyor. Yeri hakkında bilgi bulamadım arkadaşlarım bilen var ise kayıt olmadan konumuza yazabilir mi lütfen ?

2. komik bağyan

komik bağyan Forum Okuru

vayy bee daha neler görecez :24:

Sütyen Baba Türbesi acaba nerede konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Malatya-Darende-Somuncu Baba Türbesi

Malatya-Darende-Somuncu Baba Türbesi

malatya darende darende somuncu baba somuncu baba türbesi türbesi burasıda Darende'ye hem yerli hemde yabancı turist akını yapan yer
  2. Mutluluk Nerede Acaba???

Mutluluk Nerede Acaba???

Mutluluk Nerede Acaba??? İnsanoğlu mutluluğu hep hor kullanıyormuş... Hep şikayetçi hep bıkkınmış... Birgün melekler mutluluğu saklamaya karar vermişler... "Saklayalım, zor bulsunlar... Zor buldukları için belki kıymetini bilirler" diyerek başlamışlar tartışmaya... Sorun büyükmüş... Mutluluğu saklamak kolay değilmiş çünkü... Kimisi: "Everest'in tepesine saklayalım"...
  3. 1. Abdülhamit Türbesi Nerede biliyor musunuz

1. Abdülhamit Türbesi Nerede biliyor musunuz

Selam arkadaşlar acaba aranızda 1. Abdülhamit Türbesi Nerede bilen var mı, şayet bilgisi olan var ise lütfen bana 1. Abdülhamit Türbesi Nerede olduğunu yazsın.
  4. Hatice Sultanın türbesi acaba nerede bilen var mı ?

Hatice Sultanın türbesi acaba nerede bilen var mı ?

Melekler, bir Muhteşem Yüzyıl fanatiği olarak Osmanlı hayatı çok ilgimi çekiyor. Hatice Sultanın türbesini merak ediyorum. Acaba yeri nerede bilen varmı ?
  5. Mimar Sinanın mezarı acaba nerede ?

Mimar Sinanın mezarı acaba nerede ?

Kanuninin kızı Mihrimaha olan müthiş aşkı ve yaptığı olağanüstü eserleriyle bildiğimiz Mimar Sinanın mezarı nerede acaba ?

Sayfayı Paylaş