gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

şuu mum mu bana benziyor ; ben mi muma dönmüşüm?!..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

galiba mumlar gibi kendi gözyaşlarımın denizinde boğulana kadar sürecek bu yangın... yazık ki o aşkını sakladıkça aşkı içimde büyüdü , büyüdükçe saklamak daha da zorlaştı....

canına sevgili isteyen ile sevgili için can isteyen arasında hayat yolculuğunun adı , hatta gök kubbenin altındaki en gizemli kelime ....

aşkın tanımları ; belki bin bir başlı bir ırmak , her birinin yolculuğu ayrı ama hepsinin ulaşmak istediği deniz bir....

Ey Mecnun ! Aşka Tutulduğun Andan Itibaren Sevgilinin Yurdunu , Kendine Uzak Sanma Artık.çünkü Seher Vakti Yola çıkan Her Aşık , Daha O Gece Leylada Akşamlar...

AŞK... BELKİ DE BİN BİR BAŞLI BİR IRMAK , HER BİRİNİN YOLCULUĞU AYRI , AMA HEPSİNİN ULAŞMAK İSTEDİĞİ DENİZ BİR ....

merhaba arkadaşlar ben forma yeni üye oldum kurallar hakkında pek bir bilgim yok . şimdiden hatalarım için kusura bakmayın... :)

geliba varlığın çekim alanına giren en ulvi acıydı aşk.ruhların çeşitli varlıklar arasında bölüştürülen süsüydü belki....

ne demiş seven aşık ; aşk iğnesiyle dikilen her dikiş , kıyamete kadar sökülmez imiş.aşk ile insan elbet güneşe benzer , ve aşksız gönül misal-i taşa benzer.hayatı aşka bölünce hayat çoğalır,bütün hayatları toplasan geriye aşk kalır....

herşey sen olsun şu dünyada , olmasın sen olmayan dünyada ...

SORUYORUM ARKADAŞLAR ŞİMDİ BÖYLE Mİ ?
    ŞİMDİ AŞK KELİMESİ ''YAPMAK'' KELİMESİYLE BİRLİKTE KULLANILIYOR,'YENİ BİR AŞK ARIYORUM' YAHUT 'BEN HER BAHAR AŞIK OLURUM'GİBİ SÖZLER MIRILDANARAK...

'YAZ AŞKI' , 'AŞK KADINI' VEYA 'ARKADAŞIMIN AŞKI' GİBİ AHLAKSIZ KELİMELER KULLANARAZ KUTSALLIĞINI BOZUYORUZ !!!

unutmayın sakın ; alem bir aşk için yaratılmış ve '' aşk imiş her ne var alemde!..''

şuu mum mu bana benziyor ; ben mi muma dönmüşüm?!.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gururum tekrar bana döndü...Sana inat artık

gururum tekrar bana döndü...Sana inat artık

Artık bir seLam verişin dünyaLar değiL benim için...iNaN...Hep bir fırtınaLar kopardı yüreğimde...Sen yok ettin onları bir kaç günde... BeLki seninLe hiç bir araya geLmedik ama ben geLdik sayıyoruM...Sen ve ben ''biz'' oldu sayıyoruM...Sonra bir anda yokoLdu...Bitti... NedensiZ !! SebepsiZ !! HabersiZ !! Bitti . . . Sen BiLe FarketmediN !!!!! Hani birşeyLer isterdim ya ben...Hani...
  2. Mumları süslemek ister misiniz?

Mumları süslemek ister misiniz?

Mumlar her zaman evimizin vazgeilmezlerinden oldu ve olmaya da devam edecek. O zaman onları süslemeye ne dersiniz? Mumlar yaşamın her köşesinde kullandığımız aksesuarlardır. Sadece aydınlatma aracı olarak değil, süs eyşası ve özellikle de dekoratif detaylar olarak vazgeçilmezlerimizdendir. Doğumgünlerinde pastaların üstünde, romantik akşam yemeklerinde masalarda bazen de...
  3. Sordun mu bana aşık olabilir misin diye

Sordun mu bana aşık olabilir misin diye

Sordun mu,bana aşık olabilir misin diye.? Sormadan aşık oldum sana, Ben şikayetçi değildim ama sana fazla geldi sevgim onu fark ettim. Sordun mu, bana aşık olabilir misin diye.? Söyledin mi, bak ben en zor gününde gideceğim bunu bil de beni sev bağlan bana ? Sordun mu, bana aşık olabilir misin diye.? Bak ben, senin benim için ölmeni bile görmeyeceğim seni öyle keskin silip atacağım...
  4. Kızlar ben Öğretmen olmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz lütfen

Kızlar ben Öğretmen olmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz lütfen

Aranızda öğretmen var mı bilmiyorum. Benim babamın dediği gibi öğretmen olmak bir ayrıcılıktır deyip duruyor. GÜzelde meslek. Şunu sormak istiyorum sizlere. Öğretmenlikteki yaş sınırı nedir ne gibi özellikler gerekiyor, ve en önemlisi kaç puan almak gerekiyor. Ben öğretmen olmayı çok istiyorum ? Ne yapmam gerekiyor şu anda lise 2. sınıfa gidiyorum. Ve merak ediyorum aranızda öğrentemen olan...
  5. Evde Mum Yapılabilir mi?

Evde Mum Yapılabilir mi?

evde mum yapımı, mum nasıl yapılır, evde mum nasıl yapılır Sevgili melekler, özellkle pek çok kadın ev dekorasyonunda mumlardan faydalanır. Rengarenk ve çeşitli formlarda olan mumları siz de evinizde yapmak ister misiniz? Hem harika bir hobi olarak ilgilenebileceğiniz, hem de sevdiklerinize hediye olarak götürebileceğiniz mumların yapımı için gerekli bilgileri aşağıda sizlerle...

Sayfayı Paylaş