gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

şuu yalann hayatta ne insanlarr varr dimii...gerçekk bi olayyy ..

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

YAŞANMIŞ GERÇEK OLAY
    Adamın biri arabasıyla giderken yolda bir yolcu alır arabaya.... adam arka tarafa biner.....
    şoför:
    eee hemşerim kimsin nereye gidersin...der....
    yolcu:
    - ben Azrailim..canını almaya geldim der..
    şoför alaycı bir tavırla
    - sen mi Azrailsin der..yaw senin gibi Azrail olurmu hiç der....
    yolcu sakin bir tavırla sen daha önce Azrail gördünmüde tarif ediyorsun der...
    ve ekler yolcu....
    - inanmadın bana öylemi der
    şoför;-inanmadım tabii der......
    yolcu:
    - o zaman 200 metre ileride bir adam daha alacaksın der.....
    gerçekten de adamın dediği gibi şöför 200 metre ilerde bir yolcu daha alır.. ama yolcu ön tarafa oturur...olaylar bundan sonra daha da enteresanlaşır.....
    şoför yanındakine...ee sen kimsin nereye gidersin der....
    öndeki
    - abi ben merkezde biryerde indirirsen çok sevinirim adım felanca der.
    şoför:
    -yaw şu arkadaki adam bana Azrailim diyo görüyonmu şu herifi hem iyilik ediyoz hemde dalga geçiyor zibidi der....
    öndeki arkaya bakar ama kimse yoktur....öndeki:
    - abi arkada kimse yokki.....
    şoför hışımla arkaya bakar ve
    - kör müsün be adam arkada oturuyor ya der.....
    öndeki arkaya bir daha bakar ve
    - abi senin kafan iyimi yoksa dalga mı geçiyorsun der...bu sefer arkadaki söze girer....
    - gördünmü der öndeki beni ne duyabilir nede görebilir der şoföre. şoför bir anda dizlerinin bağı çözülür bet beniz atar....
    arkadaki şoföre...
    -hadi der arabayı kenara çek 2 rekat namaz kıl canını alacam der.....
    şoför ağlamaklı çaresiz bir şekilde arabayı kenara çeker ve iner arabadan.....sonra....
    sonra ne olmuş biliyormusunuz?????

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: şuu yalann hayatta ne insanlarr varr dimii...gerçekk bi olayyy ..
    emegine saglik paylasim icin tsklerrrr

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

saol canım paylaşım için tüylerim diken diken oldu yaaaa

4. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

bn ilk okuduğumda şaşıp kalmıştım

emeğine sağlık cnm

5. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    şeytann bunlarrrr şeytannnn....
    allahh bizi böööle kötü niyetli insanlardan korusunnnnn ...

şuu yalann hayatta ne insanlarr varr dimii...gerçekk bi olayyy .. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayat nedir?

hayat nedir?

"Eski zamanlarin birinde bir adam hayatin anlaminin ne olduguna takmis kafayi.. Buldugu hiçbir cevap ona yeterli gelmemis ve baskalarina sormaya karar vermis.. Ama aldigi cevaplarda ona yetmemis.Fakat mutlaka bir cevabi olmali diyormus.. Ve dolasip herkese bunu sormaya karar vermis.. Köy,kasaba,ülke dolasmis bu arada zamanda durmuyor tabiki ... Tam umudunu yitirmisken bir köyde...
  2. Soygun varr

Soygun varr

1-Amerika’da=Florida nın Tallahassee kentinte Jaron Grosby ile Wesley Jackson , bir evden 2 televizyon çaldı.Unuttukları kumandaları almaya dönünce yakalandılar. 2-Güney Carolina da Aiken kentinde süpermarketten 2 kasa bira çalan hırsız aracına binip kaçtı.Ancak 100 metre sonra benzini bitince arkasından koşan kasiyer onu yakalayıp dövdü. 3-OKLAHOMA eyaletinde bir tutuklu kaçırdığı...
  3. :SS Bnce çok büyük bi soruuunnn..! Lütfeenn Okuyuunn önerilerinize ihtiyacım varr.. S

:SS Bnce çok büyük bi soruuunnn..! Lütfeenn Okuyuunn önerilerinize ihtiyacım varr.. S

Pek büyük bi sorun olmayabilir ancak benim için çok önemli.. Saçlarım çokçabuk yağlanıyor :(( Ve bu durum canımı çok sıkıyorr.. Saçlarımı 3 gün yıkamazsam sanki 1 haftadır yıkamamışım gibi duruyor ve çok rahatsızlık duyuyorum.. LÜTFEN BANA YARDIM EDİİİNN.!!!! Önerilerinizi bekliyorumm.. :hasta:
  4. Hayat Nedir ?

Hayat Nedir ?

hayat hayat nedir resimleri resmi Hayat Nedir? Hayat çetele tutmak değildir. Seni kaç kişinin aradığı, kiminle çıktığın, kiminle evli olduğun demek de değildir. Kimi öptüğün, hangi sporu yaptığın veya kimlerin seni sevdiği de değildir. Hayat ayakkabıların, saçın, derinin rengi, nerede yaşadığın veya hangi okula gittiğin de değildir. Aslında hayat, notlar, para, giysiler, girmeyi başardığın...
  5. meleklerimmmm sizeee bi sorum varr tahminlerinizi bekliyorummmm:D

meleklerimmmm sizeee bi sorum varr tahminlerinizi bekliyorummmm:D

Dün yarın olsaydı bugun gunlerden cuma olurdu diyen biri bunu hangi gün soylemiştir? eyLüLada ...

Sayfayı Paylaş