gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Suudi Arabistanın Posta Kodu kaçtır?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Suudi Arabistanın Posta Kodu kaçtır bu sorumun cevabını verecek olan arkadaşlarıma şimdiden çok tşklerimi sunuyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Suudi Arabistanın Posta Kod Numarası

Suudi Arabistanın Posta Kodu Nedir

Suudi Arabistan Krallığı, Arap Yarımadası'nda bulunan en büyük ülkedir. Kuzeybatı'da Ürdün, kuzey ve kuzeydoğu'da Irak, doğuda Kuveyt, Katar, Bahreyn ve Birleşik Arap Emirlikleri, güneydoğuda Umman, güneyde Yemen, kuzeydoğusunda Basra Körfezi ve batısında Kızıldeniz ile çevrilidir. Buraya iki kutsal caminin arazisi de denir; çünkü İslam'a göre iki kutsal şehir olan Mekke ve Medine bu ülkededir.

Suudi Arabistan'ın Posta Adresi: 61307, APO AE 09803-1307 Uluslararası: Ülke kodu 966

Suudi Arabistanın Posta Kodu kaçtır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suudi Arabistanda Gelin Olmak

Suudi Arabistanda Gelin Olmak

arabistan gelinlikleri arabistan gelinlik modelleri düğünleri suudi arabistanda kadın olmak suudi düğünleri
  2. İstanbulda hangi ilçenin posta kodu ne?

İstanbulda hangi ilçenin posta kodu ne?

istanbulun ilçeleri nelerdir istanbul moda posta kodu moda posta kodu istanbul ilçeleri kodları istanbulun ataşehir İstanbul'da bulunan semtlerin posta kodunu arıyorsunuz ve bir türlü bulamıyormusunuz burada mawi sizin imdadınıza yetişiyor ve tüm semtlerin posta kodlarını sizlerle paylaşıyor:D İşte İstanbul semtlerinin posta kodları * 34000 İSTANBUL * 34140 BAKIRKÖY * 34030 BAYRAMPAŞA *...
  3. istanbulun posta kodu nedir yahu

istanbulun posta kodu nedir yahu

Arkadaşlarım bana acil istanbulun posta kodu gereiyor. Yazar mısınız sağolun.
  4. Mısırın Posta Kodu

Mısırın Posta Kodu

Mısırın Posta Kodu kaç lütfen çok acil cevap verin tabi sizde biliyorsanız:)
  5. İngilizlerin Posta Kodu kaç bilen var mı

İngilizlerin Posta Kodu kaç bilen var mı

arkadaşlar İngilizlerin Posta Kodu kaç bunu bilen varsa lütfen biraz acele tarafından bu sayfada İngilizlerin Posta Kodu kaç bana yazsın.

Sayfayı Paylaş