gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Suya hasretcesıne suyu yudumlar gibi... sev beni...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

Suya hasretcesıne suyu yudumlar gibi... sev beni...
    Yarim olcaksan...;
    yüreğimi sahiplenip Yüreğinin olmama izin vermelisin...
    sonu olmayan sevda türkülerime kulaklarını asla kapamamalısın..
    acını sahiplenişime ..sana gelen bana gelsin duasına duruşuma şaşırmak lüksün yok senin..
    gözlerine bakarken bile seni özlememi fazla görmemelisin..

ne kadar mesafeler girsede aramıza..aldıgın nefes kadar sende olduğumu hissetmen lazım ..

izin vermelisin gecenin aydınlığı olup ;
    sabahına güneşin gibi doğmama..
    buz gibi ayaz vurdugunda ..üşüdügünde beni düşünmen yetmeli ısınmana..
    canın acıdıgında aklına düşersem acını dındıren yanın olmalıyım ben senın..

el ele sevgililer gördüğünde kıskanmalısın çaktırmadan..
    aklına düşmeliyim sarılmalısın telefona..
    canımın manası yar..dinmiyor sana özlemim..

uzak kaldıkca cosuyor sevdamın caglayanı..diyebilmelisin cesurca...
    imkansızlaştıkca vuslatımız..yıkmalıyız tüm duvarları kalp kalbe verip...
    ben yada sen dıye bır kelime olmamalı lügatimizde..BİZ olmalıyız sonsuz kere...
    Gözlerine baktıgımda her yeri sen kokan diyarlarda bulmalıyım kendimi..
    tüm yollarım sana çıkmalı....
    kendımı kaybettıgım her anda yol gosterıcım sen olmalısın..
    ömürlük bir yokluk bıle sebep olsa ayrılıgımıza bekleyıslerım tükenmez asla..
    sev beni..
    suya hasretcesıne suyu yudumlar gibi...
    sev beni...

acısını dındırmek ısteyen cocugun annesıne sarılısındakı masumluk gıbı...
    sev beni dua dua sevdıgım gıbı seni...

sev beni erisin tüm buz tutmus sancıyan yanlarım..
    sev beni sevki dünyam sevginle şenlik havasına bürünsün..
    sen sevdikce beni halaylar cekilsin..
    sen sevdikce benı kavussun tum filmlerin asıkları...
    sen sevdıkce benı evinde yakacak sobası olmayan cocuklar ısınsın ...
    sev benı..
    senı sevdıgım kadar sev benı

sev kı ; bızı goren herkesı hayran bıraksın sevgımız....
    sevılmek ıstesın her genckız ben gıbı..
    her erkek sen gıbı delıcesıne askı tatmak ıstesın..
    sevıyorum senı...

alıntı

Suya hasretcesıne suyu yudumlar gibi... sev beni... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Altuğ - Su Gibisin

Emre Altuğ - Su Gibisin

özledim seni ah nasıl özledim gecenin sabaha hasreti gibi bekledim istedim seni ah nasıl arzuladım susuz kalmış toprak gibi yağmuruna muhtacım su gibisin su gibisin akıp gider zaman sen dönemezsin su gibisin su gibisin gafil avlandım seline yenildim ruhuma hayat veren sensin teselli yok ki hiç ayrılık ok gibi saplanmış kalbime anlayan yok halimi ses vermez mi duyan haykırışlarımı...
  2. Su Gibi....

Su Gibi....

SU GİBİ Şimdi sen su olduğunu düşün. Su kadar özel, su kadar faydalı ve su kadar çok... Tükenmez... İnanıyorum ki, gerçekten de öylesin. Ama ister çesmelerden dökül, ister göklerden yağ, ister nehirler dolusu ak, dibi olmayan bir kovayı dolduramazsın. Yani; seni dinlemeyenlere sesini duyuramazsın... Unutma! Daha çok bağırdığında daha çok dinlenmezsin... Gürültünün parçası olursun...
  3. Su Gibi...

Su Gibi...

Sulu şakalar yapıp, Sudan sebeplerle ayrılıyoruz… Sulu yemek seviyor. Kendimizi suyun akışına bırakıyoruz… Çok ağlayana “sulu göz”… Şımarana “sululuk yapma" diyoruz… Gidenlerin ardından maşrapalarla su döküyor, yaşlı gözlerle kendi kendimize mırıldanıyoruz; “Su gibi git, su gibi gel.” Gözyaşlarımızla beraber, içimiz kan ağlayarak toprağa verdiklerimizin mezarını...
  4. Su gibi metaryal

Su gibi metaryal

Bu japonlar hiç boş durmuyor.Yine icatlarına bir yenisini eklediler.%95 i sudan oluşan metaryal geliştirmişler.Buyrunuz.. NOT:Bunlar japon bunlardan herşey beklenir:D Japon bilim adamları, yüzde 95'i sudan oluşan, şeffaf, esnek materyal geliştirdi. Japon bilim adamları, yüzde 95'i sudan oluşan, şeffaf, esnek ve çevreye zararı olmayan yeni bir materyal geliştirdi. Tokyo Üniversitesinden...
  5. İlaç Gibi Meyve Suları

İlaç Gibi Meyve Suları

sağlık,sağlıklı beslenme,herşeyin başı sağlık,meyve sularının faydaları,meyve suyu,şifalı meyveler,hangi meyve neye iyi gelir. ntioksidan etkili vitamin depoları meyve suları aynı zamanda çeşitli rahatsızlıkların da ilacı... Uzmanlar meyve yemenin bile meyve suyu içmek kadar etkili olmadığının altını çiziyorlar. İşte yaz mevsiminin ideal meyve suları ve birbirinden mucize faydaları…...

Sayfayı Paylaş