gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Suya kanmak

Konu, 'R-S' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Bir kimsenin rüyada, susuzken suya kanmasi, çetinlikten kolayliga, ihtiyaçlarim gidermeye, fakirlikten zenginlige, tövbe istigfar etmeye, hastanin iyilesmesine, ilim ve amelden kaçirdigi seylere kavusmasina ve dinin salahina isarettir. Bir kimsenin rüyada kendisini suya kanmis olarak görmesi, dininin saGlamligina ve dogruluguna isarettir.

Suya kanmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sudan

Sudan

Sudan Coğrafi Verileri Konum: Kuzey Afrika, Kızıldeniz kıyısında, Mısır ile Eritre arasında yer alır. Coğrafi konumu: 15 00 Kuzey enlemi, 30 00 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Afrika Yüzölçümü: 2,505,810 km² Sınırları: toplam: 7,687 km sınır komşuları: Orta Afrika Cumhuriyeti 1,165 km, Cad 1,360 km, Demokratik Kongo Cumhuriyeti 628 km, Mısır 1,273 km, Eritre 605 km, Etiyopya 1,606 km,...
  2. Su

Su

Genel anlamda su görmek hoş bir hayata, güzel rızka, iyiliksever insana, sadık dosta, büyüklere yaklaşmaya, din güzelliğine; Bulanık ve çamurlu su görmek üzüntü ve kedere, geçim darlığına, fitne ve karmaşaya; böyle bir suda yıkanıp çıkmak üzüntüden ve haastalıktan kurtulmaya, Berrak su içmek temiz hayata, rızıkza, Sıcak su içmek hastalık ve hüzne, İçtiği suya kanmak din ve inanç güzelliğine,...
  3. uğur ışılak-feda ettim(kanmak için)

uğur ışılak-feda ettim(kanmak için)

Kanmak için yandım aşka Özü sana feda ettim Seni gördüm senden başka Gözü sana feda ettim Gözün oldum baksın diye Kışa döndüm yoksun diye Sıcaklığın yaksın diye Yazı sana feda ettim Yüreğim pare paredir Ayrılık çetin yaredir Kelimeler biçaredir Sözü sana feda ettim Yokluğunda buldum seni Benden bile aldım seni Gönlüm ile çaldım seni Sazı sana feda ettim
  4. SU

SU

SU SU, kendine sırdaş arıyordu Önce buluta verdi sırrını. Ağır geldi sır buluta. Sağanak sağanak döktü suyun tüm sırlarını. Sonra göle gitti su. Ona anlattı derdini. Bu arada bulut suyun sırrını yağmur yapıp, dolu yapıp, kar yapıp savurduğu için, zaman zaman taşıyordu göl ve suyun sırrı iyice açığa çıkıyordu.* Sonra nehre verdi su sırrını. Nehir aldı suyun sırrını...
  5. mavi su (fön suyu)

mavi su (fön suyu)

fön suyu ne işe yarar fön suyu mavi su ne işe yarar mavi su sac nedir Sıcağa hiçbişeyin dayanamadığı gibi fönünde sıcaklığına saçlar dayanmaz.Yıpranır hırpalanır.Hanımlar eğer saç yıpranmasından şikayetçiyseniz mavi suyu deneyebilirsiniz.Bu ürün kozmetik ve kuaförlerde bulunuyormuş.

Sayfayı Paylaş