gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Suya yazılmaktan kurudu kelimeler..

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Suya yazılmaktan kurudu kelimeler.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kelimeden Kelimelere - Kelime Bul

Kelimeden Kelimelere - Kelime Bul

Bir tane kelime veriliyor, ondan iki harfli, üç harfli, dört harfli.... çıkarabildiğimiz kadar kelime çıkarıyoruz. Verilen kelime biraz uzun olursa daha fazla kelime çıkarılabiliyor. Kelime dağarcığı için güzel bir oyun. Mesela üstteki "izolasyon" kelimesini veriyor, alttaki "iz, as, ay, al, an, ani, asi, alo, sol, solo, onay, ...." diye kelimeleri yazıyor, toplam = ......
  2. kelimeyi sehadet

kelimeyi sehadet

kelimeyi saadet kelimeyi saadet getirmek rüyada kelime i tevhid getirmek rüyada kelime i şahadet Kelimeyi şahadet Rüyada kelime-i sahadet getirerek, La ilahe illallah dediginizi görmek, imaninizin çok kuvvetli olduguna. bunu her zaman tekrarlayarak daima iman tazelemeniz gerektigine, ibadete devam etmenize ve ibadetle mesgul olan insanlarla daima birlikte olmaniz gerektigine isarettir. Bir...
  3. Petek Dinçöz - Kurudum

Petek Dinçöz - Kurudum

petek dinçöz kurudum Hani untu demistin Zamanla Askimizi Yazik ki ayriligin Zamani yok güzelim Kader deyip de gecen Fallar hesap soruyor Neden yolun sonunda bana Hep ayrilik cikiyor Neden uzaktasin anlamam Ask acisi ne zaman biter Neden cabuk gelir ayriliklar Neden bir anda biter Kurudum yeni gelin misali gibi Kurudum senin ellinde savrulurum Gün olur bana yeminler ettigini Bütün dünyaya...
  4. Kelimeler

Kelimeler

Kelimeler Bazen bir kulağımızdan girip diğerinden çıkan uçucu sesler, neleri getirip, neleri götürdüğü farkında bile olunamayan... Bazen de o kadar şiddetle sarsan ki benliğimizi yüklendiği anlamdan ötesini bize dahi taşıtmayan... KELİMELER En vefalı, En hayırsız, En zor bulunan, En yanı başımızda, En acıtan, En sevdiğimiz ve hep özlenen, hep aranılan. " Dost" Bazen gün...

Sayfayı Paylaş