gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Süyem nedir ne demektir tanımı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Süyem nedir ne demektir, tam olarak tanımı nedir arkadaşlarım.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Süyem nedir ne demektir tanımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tan - Neler Neler

Tan - Neler Neler

Sığınacak başka kimim var Gecemde gündüzümde sen Senin için atan yüreğimin Yangınını bi bilsen Neler neler neler neler Neler yaşatıyorum Neler neler neler neler Neler ne savaşlar veriyorum Neler neler neler neler Neler gözümde büyütüyorum Neler neler neler neler Neler ne hayaller kuruyorum Allahım yardım et Yardım et ölüyorum Bu benimki yol değil Kendimi biliyorum Mışıl mışıl uyuyor...
  2. ne demek???

ne demek???

about ne demek about ne demektir has a spectacular aura about..........ne demek????benim ingilizcem yokki.....kalplerimin yaninda var da.....merak ettim.....ingilizce yazilar kaldirilsa ne iyi olur........hem bilmemek ayip degil ogrenmemek ayip...dime....)))
  3. Başarının gerçek tanımı nedir

Başarının gerçek tanımı nedir

Başarı ne demektir .gerçek tanımı nedir
  4. Referans Nedir Ne demektir

Referans Nedir Ne demektir

referans tam olarak nedir ve ne demektir meleklerim bana bu konuda bilgi verin lütfen. Teşekkürler iyi ramazanlar olsun.
  5. Fezleke Nedir Ne demektir?

Fezleke Nedir Ne demektir?

fezleke nedir, fezleke ne demektir, fezleke ne anlama geliyor Son günler de fezleke kelimesini oldukça sık duyar olduk...Özellikle sosyal paylaşım ağlarında espirili bir şekil de dolaşan fezleke kelimesinin ne olduğunu ne anlama geldiğini merak edenler için gereken bilgileri paylaşıyoruz. Fezleke, her hangi bir kararın ya da sorunun kısa yazımı ya da anlatımına denirfezleke Fezleke hukukta...

Sayfayı Paylaş