gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Suyu dikkatli kullan yoksa balık ölür!

Konu, 'İlginç İcatlar' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

Suyu dikkatli kullan yoksa balık ölür, su ve canlılar, icadın çalışma prensibi, hakkında bilgi alalım arkadaşlar.

Harika fikirmiş arkadaşlar ben çok beğendim.

Yan Lu’nun “Zavallı Küçük Balık” isimli lavabosunu kullandıkça yukarıdaki akvaryumdaki su da azalıyor ve balık adım adım ölmeye yaklaşıyor. Suyu boşuna harcamanın diğer canlıların yaşamlarını nasıl doğrudan etkilediğini göstermenin çok pratik bir yolu olmuş bu tasarım. Çalışma prensibi de kabaca şöyle:

Suyu dikkatli kullan yoksa balık ölür! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dikkatli Araba Kullan

Dikkatli Araba Kullan

Jack yavaşlamadan önce Takometreye baktı: Hız limitinin 50 olduğu yerde 73 ile gidiyordu ve son dört ay içerisinde dördüncü defa polis tarafından durduruluyordu. Bir insan nasıl bu kadar şanssız olabilirdi? Jack arabasını sağa çekti. "İnşallah su anda yanımızdan daha hızlı bir araba geçer" diye...
  2. Acı Su Balık Üretimi

Acı Su Balık Üretimi

Bazı acısu balıkları akvaryumlarda üretilebilir. En kolay üretilebilenler lepistes ve moliler gibi canlıdoğuranlar ile kribensis gibi dayanıklı cichlidlerdir. Bu balıklar karma akvaryumlarda bile üreyebilirler. Hatta üremeleri sonucu yeni balıklara yer bulma sorunu bile yaşanabilir. Genellikle, eğer üretim kolayca yapılabiliyorsa balık kolay beslenip yaygın hale gelebilmektedir....
  3. sular yok:(??

sular yok:(??

ewtt arkadslar gece basınızı yastıga koydugunuz da sabah erken kalkıyım dusumu alıyım şöyle güzel bi bahar temizligi yapıyım balkonları perdeleri yıkıyım kıslıkları kaldırıyım mutfak dolaplarını siliyim vss vss diye düsündünüz ve sabah kalktıgınızda yüzünü yıkamak icin lavobaya gittiginiz de oda nee sular yok:(((((((( yarın misafirim gelcek:((( siz olsanız ne yapardınız:D:D
  4. Suya Atlarken Aman Çok Dikkatli Olun !

Suya Atlarken Aman Çok Dikkatli Olun !

boyun travması boyun travmaları Sevgili melekler, yazın haberlerde sıklıkla boğulma vakaları izleriz ne yazık ki. Yüzme bilmeden derine gidenler, suda şakalaşırken ya da boğulmakta olana yardım etmek isterken kendi canında olanlar. Bu durumlardan başka bir diğer tehlike de boyun travmalarıdır. Bilinçsizce suya yapılan atlayışların sebep olduğu boyun travmaları yüzünden hastaneler yazın hiç...
  5. Komidin yoksa sehpa kullanın

Komidin yoksa sehpa kullanın

komidin alternatif komidin modeli Kızlar benim sizlere bir önerim var. Hani yatak odalarını güzelleştirmek istiyor iseniz. Yine yatak odlarında komidin yerine çok şık ve dekoratif sehpalar kullanabilirsiniz. Bu nasıl olur demeyin aşağıdaki resimde size bunu açıkça gösteriyorum. Bence çokta hoş olmuş sizce ? Komidin alamadıysanız komidin yerine sehpa kullanabilirasiniz böylece yatak odanız...

Sayfayı Paylaş