gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

suyumun geldiğini nasıl anlarım?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

gebelikte su gelmesi nasıl olur gebelikte akıntı

Merhaba kızlar
    öncelikle her kadında su gelicek diye birşey olmaz bunun tam olarak bir zamanıda yoktur aslında
    suyun gelmesi doğumun başlandığını gösteririr ama bu bazen 24 saat yada 48 saati bulabilir

Su gelmesi bazen çok bol şekilde sanki bacağından aşağıya bir bardak su dökmüş gibi fazla olabilir, bu durumda anne kolaylıkla suyunun geldiğini anlayabilir. Bu esnada annenin giysileri, oturduğu yer veya yatağı ıslanabilir. Su geldiğinde veya su gelmeden önce sancı olabileceği gibi hiç sancı olmayabilir de.
    ama önemli olan mutlaka doktorunuza daışmanız gerekiyor
    ihmal etmeyin

suyumun geldiğini nasıl anlarım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökçek İzmir suyunu nasıl keşfetti?

Gökçek İzmir suyunu nasıl keşfetti?

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, İzmir'in Bornova ve Karşıyaka ilçelerinde arsenik oranlarının yüksek olmasından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun bu gerçeği gizlediğini ifade ederek,"İzmir'de halk 59 arsenik ile çok ciddi kanser riski karşısında bırakılmıştır" diye konuştu. İHA'ya İzmir'in suyunun yüksek oranda arsenik olduğunu anlatan Başkan...
  2. Işık Ve Suyun Birleştiği An

Işık Ve Suyun Birleştiği An

İşte su ile ışığın buluştuğu müthiş ann....
  3. Antifiriz Suyun Donmasını Nasıl Önlüyor?

Antifiriz Suyun Donmasını Nasıl Önlüyor?

antifiriz,su,suyun donması,suyun donmasını nasıl önler,antifiriz nasıl çalışır,ne işe yarar. Arabamızın motoru arabayı yürütecek gücü sağlarken bir yandan da ısı üretir. Motor bloğu içinde devamlı dolaşan su ile motor soğutulur. Motordan aldığı ısı ile ısınan bu su da radyatörde havanın yardımıyla soğutulur. Kapalı bir çevrimde ve ideal ısı dengelerinde devamlı oluşan bu olayın...
  4. Bakireyim boşalma olmadı zevk suyundan hamile kalabilir miyim ?

Bakireyim boşalma olmadı zevk suyundan hamile kalabilir miyim ?

Eylül ayının ilk haftası ilişki sayılamayacak bir şeyler yaşadım. Bakireyim ve boşalma da olmadı. Beni korkutan, içinde sperm barındırabilen zevk suyu. Bu olaydan 3-4 gün sonra ve ekim ayında zamanında regl oldum. Bu ay sınav dönemimdi, kendimi stresli hissetmiyordum ama uyku düzenim, beslenmem değişti. Araştırdıkça üstüne görme diye bir şey gördüm. Kuşkulandım ve iki idrar testi yaptım. İkisi...
  5. Soğan suyu içerek şifa bulun

Soğan suyu içerek şifa bulun

Yemeklerin ve salataların vazgeçilmez bir lezzeti olan soğan, ne yazık ki kosu yüzünden bazıları tarafından çekinilerek yeniliyor yada yememek tercih ediliyor. Ben şahsen soğanı çok severim ve hemen hemen her yemeğin yanın da keyifle yerim. Tam bir şifa kaynağı olan soğanın faydaları hakkın da bilgi edinince yediğim için de ayrıca kendime teşekkür ettim :D:D Gülü seven dikenine katlanırmış...

Sayfayı Paylaş