gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Suyun İçinde Neler Vardır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Suyun İçinde Neler Vardır bilen var mı varsa bana da yazsın merak ediyorum :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Suyun İçinde Neler Vardır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suyun Hafızası Var..

Suyun Hafızası Var..

Fransız bilim adamı Dr. Jacques Benveniste, araştırmalarda DNA hücrelerinin belli bir frekansta foton (ışık) yaydığını, farklı hücrelerin farklı frekansta titreştiğini, farklı titreşimdeki iki hücre yan yana geldiğinde yeni bir frekans oluşturup birlikte bu frekansta titreşmeye başladıklarını ve elektro manyetik dalgalar ile bir çağlayan yaratıp ışık hızında yolculuk ettiğini keşfetmiş....
  2. Suyun içinde bunlar var

Suyun içinde bunlar var

iğrenç hastalıklar suyun içinde ne var suyun içinde neler var sütün neler vardır bu resimlerden sonra nasil su icecem simdi ya:(((
  3. Kreatinnin içinde neler var

Kreatinnin içinde neler var

Kreatin Hakkında Kreatin insan vücudunda karaciğer ve böbrekde, üç temel amino asitin (arjinin, glisin, metionin) doğal olarak sentezlenmesi sonucunda oluşan doğal bir amino asit türevidir. Kreatinin en temel görevi ani ve güç gerektiren hareketlerde kaslara enerji sağlamaya yardımcı olmaktır. Kreatin kasların gerçek enerji kaynağı olan ATP nin (Adenosine triphosphate) miktarını artırmaya,...
  4. Acaba Sigaranın içinde neler var?

Acaba Sigaranın içinde neler var?

Şu zıkkım sigaranın kölesi olmuşuz hem cebimize hem de sağlığımıza zarar veriyor peki ne var ki bu sigaranın içinde de bu denli zararlı ve bu denli vazgeçilmez merak ediyorum:S
  5. sigaranın içinde neler var

sigaranın içinde neler var

Ben bir sigara düşmanıyım ve elimden geldiğince etrafımdakileri sigaradan soğutmaya çalışıyorum.İbret-i alem için buraya yazarmısınız sigaranın içinde neler var. Yazın ki içenler görsün de içlerine ne çekiyorlar anlasınlar..

Sayfayı Paylaş