gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Suyun Neden Üst Kısmı Donar

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Suyun Neden Üst Kısmı Donar sizce neden bilginiz var mı varsa lütfen banada bilgi verin merak ettim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Suyun Neden Üst Kısmı Donar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yağmur Suyunun Faydaları Nelerdir?

Yağmur Suyunun Faydaları Nelerdir?

yağmur suyu, nedir, faydaları, cilde yararları, bilinmeyenler, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Doğada ki en doğal şeylerin başında yağmur suyu gelir.Çünkü yağmur suyu hiçbir işlemden geçmeden, hiçbir yabancı maddeye temas etmeden doğrudan yeryüzüne iner. Yağmur burnunuzu, yanaklarınızı, bütün yüzünüzü kamçılar ve bedavadan iyi bir püskürtücü gibi etki eder....
  2. Suyun Sağlığa Faydaları Nelerdir ?

Suyun Sağlığa Faydaları Nelerdir ?

Suyun Sağlığa Faydaları Suyun Faydaları Neler Suyun insan sağlığı için önemini artık bilmeyenimiz yoktur eminim melekler :) Ancak kulağımızda küpe olması açısından bir kez daha hatırlatmak istiyoruz bu faydaları :) Araştırmalara göre, yeterli miktarda su içmek daha fazla kalori harcanmasını sağlar. Aç karnına içildiğinde vücuttaki zararlı maddelerin atılmasını kolaylaştırır, cildin...
  3. Suyun İçinde Neler Vardır

Suyun İçinde Neler Vardır

Suyun İçinde Neler Vardır bilen var mı varsa bana da yazsın merak ediyorum :)
  4. Neden Önce Suyun Üst Kısmı Donar ?

Neden Önce Suyun Üst Kısmı Donar ?

Suyun Neden Üst Kısmı Donar Denizler ve göller neden üstten donar Az önce bir misafirimizin sorduğu su neden önce üstten donar sorusuna karşılık aşağıda ki makaleyi sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Suyun üst kısmı havayla ilk temas eden yerdir.Bu nedenle suyun üst kısmları alt kısımlarına göre daha hızlı soğumaktadır. Sular her zaman yüzeyden donarlar ve buz her zaman suyun...
  5. Maden suyunun faydaları nelerdir?

Maden suyunun faydaları nelerdir?

Öncelikle bu polatform içinm teşekkürler, çok faydalı oluyorsunuz herkese..Sorum maden suyunun , sodanın faydaları neler ? Teşekkürler şimdiden..

Sayfayı Paylaş