Süzme yoğurt ve karbonat süper bir ikili

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

1. PeLiNiM

PeLiNiM New Member

yoğurt karbonat yüz maskesi karbonat maskesi yoğurt ve
    Süzme yoğurt ve karbonat süper bir ikili arkadaşlar..
    Hassas bir cilde sahip olduğum için yaz kış güneş kremi kullananlardanım ben..
    Fakat buna rağmen cildimde istemediğim belli belirsiz çile benzer küçük lekeler vardı
    Araştırma yaparken nette rastladığım bu karışımı uygulamaya başladım ve mucize oldu diyebilirim..
    cilldim pırıl pırıl oldu ..
    tabii ki güneş kremimi kullanmaya devam ediyorum ve edeceğim..
    Karışım şöyle;
    bir tatlı kaşığı süzme yoğurda bir çay kaşığı karbonatı koyup iyice karıştırıyorsunuz..bu karışımı yüzünüze,boynunuza ve dekolte bölgenize masaj yaparak ince bir tabaka halinde iyice yediriyorsunuz..
    1 saat beklettikten sonra ovalayarak çıkartıyorsunuz..
    sonra ılık suya batırılmış pamuk veya yumuşak bir havlu ile kompres yapıyorsunuz..
    İlk yaptığınızda bile gözle görülür sonuç alıyorsunuz..
    Oldukça basit ve sizi yormuyor.
    Hele de havanın iyice değişmeye başladığı şu günlerde ihtiyacınız olabileceğini düşündüğüm için sizlerle paylaşmak istedim..
    Sonuçları bekliyorum arkadaşlar..

Haftada 3 defa yapmanız yeterli. :fırtına:

sevgi10 bunu beğendi.
  2. tugcenn

tugcenn New Member

Ben de deniyorum bunu. Kesinlikle memnun olunacak bir reçete.. Bilenler vardır belki ama hatırlatmakta fayda var.. Benim cildimde, sıkıntıya gelemediğim için ve elim ayağım hiiç rahat durmadığı için az biraz hafif kahverengi lekecikler var lokal olarak :cry: Birde benim cildim karma ve ufak ufak yağ bezeciklerim var yer yer sıkıntıya bağlı olarak. Bu maskeyi haftada 1 olarak yaptım yaklaşık 1 aydır. Sanki yüzümde gün boyu pudra sürmüşüm gibi hem yumuşak (kesinlikle hiç bir yeri kurumadı) hem de daha düzgün bir ton oldu. Ben de mutlu oldum tabii :26: Haftada 3 defa denemeyi düşünmemiştim ama en azından artık güvenle haftada 2 defaya çıkarıcam sanırım :dp8:

3. PeLiNiM

PeLiNiM New Member

:dp178:çok güzel....demekki yalnız değilmişim

4. reyhannn

reyhannn New Member

teşekkürler mutlaka denicem

5. miss angel

miss angel New Member

teşekkürler cnm bu fayadalı paylşm için

Süzme yoğurt ve karbonat süper bir ikili konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Sagopa Kajmer - Süper İkili

Sagopa Kajmer & Kolera - İkimizi Anlatan Birşey - Süper ikili - 2007 - RAP Kolo Verse: Bağla kemeri ve kalkma dedi hostes Benimle konuşmayın almadan abdest Sana haber vermeden yazdı kontes Buydu işte dişleri çürüten tez Ressam insan çizdi portre, Kanter içinde içimdeki Dante Koca dünyada kanım 1 litre ana yemek nerde baydı antre Sago Verse: Porteyi çiz, notalara bas, akıver...
  2. Kolera - Süper İkili

Kolo Verse: Bağla kemeri ve kalkma dedi hostes Benimle konuşmayın almadan abdest Sana haber vermeden yazdı kontes Buydu işte dişleri çürüten tez Ressam insan çizdi portre, Kanter içinde içimdeki Dante Koca dünyada kanım 1 litre ana yemek nerde baydı antre Sago Verse: Porteyi çiz, notalara bas, akıver rimitlerin üzerine Liriğini yaz, mükafatımdı benim geçen yaz Gönlüm dolu haz, bana yeter...
  3. süper bir bolero ve yapılışı

bolerolar ve yapılışları [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]BOLERO GİYMEYİ SEVENLER KIŞIN ÖRGÜ OLANLARI KOLAY BİR SEKİLDE KENDİNİZDE YAPIP GİYEBİLİRSİNİZ İŞTE GÜZEL BİR ÖRNEK[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans...
  4. Karbonat ve limonla gebelik testi

karbonatla gebelik testi limonla gebelik testi karbonatla nasıl yapılır limon limon nasıl yapılır Saçma demek yok amaaaaaaaaa :) Kızlar belki komik belki inanılmaz ama eskiler bunu uyguluyorlarmış, bir bardağa idrarı yapıp içine bir miktar karbonat atıp köpürürse hamile olduklarını anlıyorlarmış, yada limonun suyunu sıkıp tortuları dibe çökerse yine aynı şekilde hamile olduklarını...
  5. Güzellik Sırları Ve Karbonat

[FONT=comic sans ms][SIZE=3]Melekler Karbonat ve güzellik ikilisi muhteşem bir ikili.Aşağıdaki yazıya sizde bayılacaksınız.Karbonatın mucizevi yararları ve güzelliğimize güzellik katacak püf noktaları.Hepimiz güzellik iksirlerine bayılırız.Bu konuda her türlü bilgiye açığız....Bakalım neler öğreneceğiz. [/SIZE][COLOR=#000000][SIZE=3]Cilt lekeleri, diş beyazlatma, ayak bakımı, yorgunluk giderme...

Sayfayı Paylaş