Süzme yoğurt ve karbonat süper bir ikili

canım bilgin için sagol deniycem..peki illaki süzme yogurt şartmı yani normal yogurtla olmazmı...

sivilcelre

bir deneyeyim bakayım sağol canım

bnde denedim gercketen cok güzel bir karışım hafta bir kere kullanıyorum ve bugün ikinci haftamın ikinci seferini yaptım etkisi olur inşallah ama bn bu ikili karışımın içinde limonda sıktım cünkü limonun ten acıcı özelliği var:)

bende yapıcam ..:)

arkadaslar benım yuzumde kırmızı kırmızı halkalar seklınde lekeler var ve bunlar zamanla kuruyup dokuluyor sonra tekrar aynı hale gelıyor acaba bunun etkısı olurmu olmazsa ne yapmalıyım ??

selam kızlar bende yoğurt ve karbonat kulanıyorum ben bayadır kulanıyorum evet faydası var bendede oynadığım leke kalan sivilce lekelerim var bu maske sayesinde baya azaldı bu aralar ihmal etmiştim ama yinede her fırsata yapıyorumm düzenli kulanınca faydasını görceksinizz canlarr.. limonda koyduğunuzu söylediniz ama limon cildi kurutuyorrr ona göre tahriş olabilr cildinizzzz ben limon yapmıştım cildimm kötü oldum sadece karbonat ve yoğurt koyun süzme yada normal farketmezzzz....güzel sonuçlar alırsınız güzeleşmeyeeeee devammmmmmmmhahahaha

selam kızlar bende yoğurt ve karbonat kulanıyorum ben bayadır kulanıyorum evet faydası var bendede oynadığım leke kalan sivilce lekelerim var bu maske sayesinde baya azaldı bu aralar ihmal etmiştim ama yinede her fırsata yapıyorumm düzenli kulanınca faydasını görceksinizz canlarr.. limonda koyduğunuzu söylediniz ama limon cildi kurutuyorrr ona göre tahriş olabilr cildinizzzz ben limon yapmıştım cildimm kötü oldum sadece karbonat ve yoğurt koyun süzme yada normal farketmezzzz....güzel sonuçlar alırsınız güzeleşmeyeeeee devammmmmmmmhahahaha

İşte herkes düzenli yapsa sonuç alınacak,tebrik ederm seni.Fırsat yaratmalıyız güzellik için.

Geri