Süzme yoğurt ve karbonat süper bir ikili

Bende netten çok araştırıyorum maskeleri ama yogurt ve karbonat denemk lazım benim kullandığım sürekli bi maske var ve çok memnunum yeşil kil ve gülsuyu gözenekler için iyi geliyor birde mutlaka duşta cildime kese yaparım çıkınca hemen neutrogena nemlendiricimi sürüyorum çok güzel bi cildim olduğunu söler arkadaşlarım demekki faydası oluyo :))

sakın uygulamayın.internette okuduğunuz herşeye inanmayın. süzme yoğurt karbonat ikilisi yüzü ve yüzünüzdeki sivilceleri fokurdatıyormuş!! cilt bakım uzmanım söyledi. ben de böyle internetten yorumları okudum, inandım, çok pişmanım. Dermalogica ürünlerini tavsiye ederim.

Ben denedim bu maskeyi ama cildimde yüzümü hareket ettirdikçe çatlayan jelatin gibi ve gergin bir tabaka oluştu. Ama ovalanmadı, ovalamaya çalıştıkça canım yandı. Ama dediğim tabaka tutup çekince kağıt gibi soyuldu. Anlamadım :/

bende uyguluyorum bunu ve sonuç gerçekten süper... yüzümde kahverengi sivilce izleir var ve bunun sonucunda renkler açılıyo haftada 3 uyguluyorum bende ama ben nerden nassıl duydum bilmiyom sivilce lekelerimden hemen sonra aklıma ilk bu geldi ve uyguladım tavsiyee ediyorum :D

Bende bu maskeyi deniyorum ve çok memnunum kil ve gülsuyu birazda limon gerçekten süper ;)

mrb maske için tşkederim yoğurt maskesini sürekli yaparım zaten kabonatlı denememişdim tarifinizi okuduktan sonra(hatta şuanda yüzümde) deniyorum.cvbımı yzacagım .

Geri