gebe
  1. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43

svilce ve çiban için önemli dua...!

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında asiruki tarafından paylaşıldı.

sivilce için dualar, türkçe okunuşları, anlamları, yazılışları, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadalar.

"sevgili melekler... genelde ergenlikte başlayann ve uzun süre bizi rahatsız eden sivilceler için okudugum bu duayı sizinle paylaşmak istiyorum..

bu duayı hergün 7 defa okuyun işallah faydasını göreceksiniz...

"bismillahirramnirrahim
    "

"senesmuhu alel hurtumi inna belevnahüm kema belevna ashabi cenneti iza eksemu leyasrimünneha müsbihine vela yestanune fetafe taifünmin rabbike ve hüm naimüne. fesbahat kesayriymi,
    fesbahat kesayriymi,fesbahat fesbahat kesayriymi,kesayriymi,fesbahat kesayriymi,fesbahat kesayriymi,fesbahat kesayriymi...

işallah faydasını görürsünüz...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Ağustos 2011
  2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    verdiğin dua için teşekkürler cnm hemen kızıma okumaya başlicam yüzü bayağ bi kötü :S

asiruki bunu beğendi.
  3. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43
    önemli değil yardımcı olduysam ne mutlu bana :D ama çok işe yarıyo ben denedim şuan sivilcem yok hiç...! sizde deneyin ama sürekli okuyun oda okusun :D

svilce ve çiban için önemli dua...! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Unutkanlık ve Zeka İçin Dua

Unutkanlık ve Zeka İçin Dua

unutkanlık duası unutkanlık için dua unutkanlik duasi için dualar unutkanlik dua Unutkanlıktan kurtulmak ve zekanın açılması için bu dua okunur. (Bismillahirrahmanirrahim) Ferdün, Hayyün, Kayyumun, Hakemun, Adlün, Kuddüsün. İyyake na'büdü ve iyyakenesta'in. İnna fetehna leke fethen mubina) Dokuz defa okunacak. (Ya kebirü entellezi la tehdil ukulü livasfi azameti.) Bin defa okunacak. Sonra...
  2. Önemli dualar..

Önemli dualar..

önemli dualar alacağını tahsil etmek için dua melekler mekanı dualar alacaklı duası alacakların tahsili için dua Şirkten korunma duası (Bismillahirrahmanirrahim, Allahahumme inni euzü bike,min en üşrike bike şey'en ve ana a'lemü ve estağfirüke lima la a'lemü. Allahumme inni asbahtü üşhüdike ve üşhidü hamelete arşike ve cemii halkike bi enneke entellahu la ilahe alla ente vahdeke la...
  3. Eşim ve Benim İçin Dua..

Eşim ve Benim İçin Dua..

Rabbim! Kalpleri birbirine ısındıran Sensin İzzetinle, ancak kendi muhabbetine sakladığım kalbimi; Hikmetinle, eşimin kalbine de ısındırıyorsun Senden emanet aldığımız kalplerimizi, yine Sana teslim ediyoruz Kalplerimizi karartmamıza izin verme, Kalplerimizden Seni sevmeye yollar aç, Birbirimize olan sevgimizi, Seni sevmekle çoğalt, Beni ve eşimi, Seni sevdiren ve Seninle sevinen bir sevgiyle...
  4. hafızayı güçlendirmek için okunacak dua ve dualar

hafızayı güçlendirmek için okunacak dua ve dualar

Hafızayı güçlendirmek için hangi dua okunuyor hangi dua okunacak türçe anlamıyla birlikte yazarsanız sevinirim.
  5. Hastalıkta ve sıkıntılar için okunacak dua dualar

Hastalıkta ve sıkıntılar için okunacak dua dualar

Hastalık ve sıkıntılar için okunacak dualar Hastalık ve sıkıntılı durumlarda okunacak dualardan bazıların sizlerle paylaşıyoruz.Kimki hastalık ve sıkıntılı hallerinde aşağıdaki duaları Allahın izniyle temiz ve saf kalple okursa Allah o kişinin yapmış olduğu duaları geri çevirmez haklarında hayırlısı neyse o olur inşallah. Peygamber Efendimiz A.S sıkıntı ve üzüntü anında Cenab-ı hak’tan...

Sayfayı Paylaş