gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Swarovski taşından kolye modelleri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

savaroski taşı swarovski kolye swarovski kolye modelleri su taşı takı modelleri
    Hoş ve beğenilen bir taş swarovski taşı.Gösteriş ve canlılık katar takıya.Bu taşla yapılan takılarda bir o kadar güzel olur.Swarovski taşından yapılan takıları sizde beğeniyorsanız eğer,bu kolye modellerini görmenizi tavsiye ederim arkadaşlar.

Son düzenleme: 6 Nisan 2010
Swarovski taşından kolye modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Swarovski taşlı terlik modelleri

Swarovski taşlı terlik modelleri

taşlı terlik modelleri taşlı parmak arası terlik modelleri swarovski taşının özellikleri swarovski taşı özellikleri italya [B]Swarovski taşlı terlikler gerçekten çok hoş hem havalı hemde gayet rahat görünüyorlar.Terlik modellerini sizlere tanıtmadan evvel Swarovski taşlar hakkında sizlere bazıbilgiler vermek itiyorum birçoğunuz bu taşın ismini duşmuşsunuzdur ama anlamını ve özellklerini...
  2. Swarovski taşlarla işlenmiş çakmak kılıfları

Swarovski taşlarla işlenmiş çakmak kılıfları

çakmak kılıfları Swarovski taşlarla işlenmiş el emeği çakmak kılıfları sizler için bayanlar.. Belki sigara kullanırsun belkide kullanmıyorsun fakat ben sizlere paylaşmak istedim.. Ücret olarak ise ortalama 50 tl ile 250 tl arasında işine göre değişmektedir..
  3. Swarovski taşlarla işlenmiş Şık çantalar

Swarovski taşlarla işlenmiş Şık çantalar

Bu birbirinden şık ve Swarovski taşlarla işlenmiş el emeği çantalar tam siz Meleklere göre.. Bence bir gözatın en azından fikir edinmiş olursunuz..
  4. 2011 Tek Taş Kolye Ucu Modelleri

2011 Tek Taş Kolye Ucu Modelleri

2011 kolye uçları tek taş kolye modelleri Her kadın takı takmayı sever bayanlar sizler için birbirinden şık modeller sunuyorum..
  5. Swarovski taşlı yüzükler ve kolyeler

Swarovski taşlı yüzükler ve kolyeler

..... Yönetimin notu: Sitemizde izinsiz reklam yapmak yasaktır. Reklam yapmak istiyorsanız yönetimle irtibata geçiniz. M.M.Yönetimi edit by TİTAN

Sayfayı Paylaş