gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Swarovski Taşlı Duvar Saati Modelleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

swarovski taşlı saat modelleri taşlı duvar saati modelleri

Saat kaç,yemeği kaçta ocağa koydum,saat kaç gibi geliceksin?Saat olmassa zamanın nasıl geçtiğini nerden anlıycağız değilmi?Önemli gereksinimlerden biridir saatler.Açıkçası yeni model duvar saatleri çıkmayana kadar duvarımda saat kullanmayı pek sevmezdim.Hele üzeri reklam yazılı saatler yokmu resmen gıcık kapıyorum.Sonun da harika bir duvar saati aldım, fakat evi taşırken malesef kırıldı yani duvarım yine boş:D:D Gereksinim olan saatler,yeni model swarovski taşlarla bezenmiş modellerle duvarlara , ev dekoruna ayrı bir hava katmakta.Sizler için birbirinden şık duvar saatleri ni seçtik, umarım beğenirsiniz

SadmiN ve SaBıR MeLeĞi bunu beğendi.
  2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    çook güzeller bayıldm paylaşım için teşekkürler cnm :)

BEYZA21 bunu beğendi.
  3. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Evet sabır meleği gerçekten çok şık saatler:)yorum yaptığın için ben teşekkür ederim canım:)

4. belda

belda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    üstten 5. sıradaki aynayı satın almak istiyorum nasıl alabilirim yeni üye oldum siteye yardımcı olabilir misiniz

BEYZA21 bunu beğendi.
  5. belda

belda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    pardon saat yanlış yazdım

BEYZA21 bunu beğendi.
  6. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Üyeliğiniz hayırlı olsun..Aramıza hoş geldiniz.Malesef satış yapmıyoruz belda :)sadece fikir olması açısından modellerin resimlerini paylaşıyoruz.

7. Gamze Bilen

Gamze Bilen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    bende hediye olarak alacaktım o saat hangı fırmanın veya hangı sıteden satın alabılırız lutfen söyleyınn

8. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Gamzecim resimler netten alıntıdır.Yani hangi firmaya ait ürünler olduğunu bilmiyorum :D:D

9. Gamze Bilen

Gamze Bilen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    tesekkur ederımmm

BEYZA21 bunu beğendi.
Swarovski Taşlı Duvar Saati Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. swarovski taşlı bilezikler

swarovski taşlı bilezikler

taşlı bilezikler swarovski bilezik ışıltınıza ışıltı katmak ister misiniz? gerçi kadınlar herzaman ışıldarlar ama eksesuarlarla tamamlamak bi başkadır.GÜZEL BİR ELBİSEYLE YADA ŞIK BİR KIYAFETLE PARIL PARIL BİR BİLEZİK NE HOŞ OLURDU DEĞİL Mİ? öyleyse bu modeller uygundur hadi bakın.......
  2. Swarovski taşlı terlik modelleri

Swarovski taşlı terlik modelleri

taşlı terlik modelleri taşlı parmak arası terlik modelleri swarovski taşının özellikleri swarovski taşı özellikleri italya [B]Swarovski taşlı terlikler gerçekten çok hoş hem havalı hemde gayet rahat görünüyorlar.Terlik modellerini sizlere tanıtmadan evvel Swarovski taşlar hakkında sizlere bazıbilgiler vermek itiyorum birçoğunuz bu taşın ismini duşmuşsunuzdur ama anlamını ve özellklerini...
  3. En güzel duvar saati modelleri

En güzel duvar saati modelleri

duvar saati modelleri en güzel duvar saatleri, duvar saat modelleri, ev dekorasyonuna uygun saatler, saat, duvar saati aradığınız herşey burda meleklerim... böyle duvar saatlerini hiç görmediniz belkide okadar şık okadar güzelki herkes benim evimdede olmalı diyecek.
  4. 2014 Şık Duvar Saati Modelleri

2014 Şık Duvar Saati Modelleri

En Modern Duvar Saati Modelleri Farklı Duvar Saati Modelleri En Yeni Duvar Saati Modelleri 2014 2014 senesi içinde modern bir ev dekorasyonu yaratmak istiyorsunuz ama nerden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Mobilya almak ya da fayns değişimi, zemin dekorasyonu gibi değişikliklere hazır değilim mi diyorsunuz? O halde modern bir görünüm yakalamak adına duvar dekorasyonunuzu renklendirmeye ne...
  5. Marilyn Monroe Duvar Saati Modelleri

Marilyn Monroe Duvar Saati Modelleri

marliyn monroe saat modelleri, 2015 duvar saatleri, dekoratif saat modelleri Marliyn Monroe ölümünün ardından uzun yıllar geçmesine rağmen halen popüleriterliğini koruyarak birçok hayran kitlesine sahip ender sanatçılardan biri olmaya devam ediyor. Olmazsa olmazlardan olan saatler, günümüz de çok modern ve şık tasarımlara imza atarak ev dekorasyonun da trend haline geldi. Sevdiğiniz ve...

Sayfayı Paylaş