gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

SweetIM

Konu, 'Msn Plus-Discovery' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Msn Messenger için güzel bir eklenti... Msn Messenger'ı daha da eğlenceli olmasını sağlayacak bir eklenti.Bu eklentide ses efekleri,hareketli emoticonlar,göz kırpmaları var.Yüklemesi ve kullanması çok basit bir eklenti.Programı bilgisayara indirdikten sonra pc ye kuruyorsunuz. Msn Messenger'da konuşma penceresinde "Winks" ile "titreşim gönderme" butonu arasında "SweetIM" isimli bir tane daha buton oluyor

SweetIM konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Marilyn Manson..Sweet Dreams

Marilyn Manson..Sweet Dreams

İlk kısım : [ Sweet dreams are made of this Tatlı rüyalar bundan yapılır Who am I to disagree? Ben kimim ki karşı çıkayım? Travel the world and the seven seas Dünyayı ve yedi denizi dolaştım Everybody's looking for something. Herkes bir şeyler arıyor ] Nakarat : [ Some of them want to use you Bazıları seni kullanmak istiyor Some of them want to get used by you Bazısı senin...
  2. Gwen Stefani - The Sweet Escape

Gwen Stefani - The Sweet Escape

01- Wind It Up - 03:10 02- The Sweet Escape - 04:07 03- Orange County Girl - 03:24 04- Early Winter - 04:45 05- Now That You Got It - 03:00 06- 4 In The Morning - 04:51 07- Yummy - 04:57 08- Fluorescent - 04:19 09- Breakin' Up - 03:47 10- Don't Get It Twisted - 03:38 11- U Started It - 03:08 12- Wonderful Life - 04:09 13- Wind It Up (Live Version) - 03:25
  3. Victoria's Secret  sweetleri 2009

Victoria's Secret sweetleri 2009

Victoria's Secret'in ''savaşa hayır'' abmlemi taşıyan ve çeşit çeşit yazılı sweetlerini sizlere sunuyorum..işte o sweetler;
  4. Kapşonlu sweet modeller

Kapşonlu sweet modeller

kapşonlu sweet sweet modelleri erkek kapşonlu erkek modelleri modeller Sweetler de kapşonlu modelleri sevenler buraya.Çok güzel kapşonlu sweetler burda.
  5. Home Sweet Anahtarlıklar

Home Sweet Anahtarlıklar

Anahtarlık modelleri Home sweet anahtarlık Her akşam eve koştura koştura geliyorum. E malum yemek yapılacak, sofra kurulacak, yapılacak şey çok yani hızlı olmak lazım. Bir koşu evin kapısına varıyorum ama çantada ara tara anahtar yok. Her akşam kapının önünde en az 10 dk. anahtar arıyorum:lau: Sabahta aynı şekilde, saçımı bile taramadan çıkıyorum. %20%20%20"]Yuvalrak yüze saç modelleri...

Sayfayı Paylaş