gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Sydney kırmızıya boyandı.. (cnm memleketim)

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Sydney, Çölden Rüzgarların Taşıdığı Kırmızı Tozlarla Kızıl Bir Kent Havasına Büründü. Hernekadar kötü bir olay olsada, Keşke orda olsaydımda bende görseydim... Ösledim seni doğduğum büyüdüüğümm mekanım.. [​IMG]
    Avustralya'nın en büyük kenti Sydney, çölden rüzgarların taşıdığı kırmızı tozlarla kızıl bir kent havasına büründü.
    Kenti kaplayan şiddetli toz bulutu nedeniyle astım, akciğer ve kalp hastalarına dikkatli olmaları çağrıları yapıldı, çocuklardan ve yaşlılardan evde kalmaları istendi. Birçok kişinin maske takmak zorunda kaldığı kentte, acil servislere solunum sorunları nedeniyle başvurularda bulunuldu.
    Görüş mesafesinin düşmesi yüzünden uluslararası uçuşlarda, deniz ve karayolu trafiğinde sorunlar başgösterdi.
    Avustralya Meteoroloji Ajansı, toz bulutunun saatte 65 kilometre hızla kenti etkisi altına aldığını duyururken, Sydney ve diğer kentlerde zarara yol açabilecek rüzgar uyarısında bulundu. Uzmanlar, rüzgarın etkisinin bugün azalacağını belirtiyor.
    Sydney üzerindeki kırmızı toz bulutunun da öğle saatlerinde belli oranda geçtiği, diğer bölgelerdeki etkisininse azalarak sürdüğü kaydediliyor

Sydney kırmızıya boyandı.. (cnm memleketim) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Memleket

Memleket

Kişinin kendi memleketini güzel ve bakımlı görmesi büyük bolluğa işarettir
  2. aman ADANALI cnm ADANALI

aman ADANALI cnm ADANALI

adanalı şarkısı adanalının aman adanalı şarkısı ah canım aman adanalı arkadaşlarım nerdesiniz topraklarım gelin burda bi adanalı olarak yazışalım paylaşım yapalım:party::party:
  3. Ünlülerin kırmızıları

Ünlülerin kırmızıları

Ünlülerin kırmızı renkte ne tarz elbise seçtiklerine bir gözatalım.Hangisi daha şık gözüküyor ve yakışmış?

Sayfayı Paylaş