gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Sylvester Stallone'nin Oğlu Sage Stallone Hayatını Kaybetti...

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Sage Stallone Hayatını Kaybetti Sage Stallone Öldü mü

Sylvester Stallonenin oğlu olan Sage Stallone hayatını kaybetti..ABD'li ünlü oyuncu ve yönetmen Sylvester Stallone'un 36 yaşındaki oğlu Sage Stallone, Los Angeles kentindeki evinde ölü bulundu.

Sylvester Stallone'un menajeri Michelle Bega, 66 yaşındaki ünlü aktörün "yıkıldığını ve çok büyük üzüntü içerisinde olduğunu" kaydetti. Babası gibi aktör ve yönetmen olan Sage Stallone'un nasıl öldüğüyle ilgili kesin bir açıklama yapılmadı.

Konunun araştırıldığını duyuran Los Angeles polisi, eve zorla girildiğini ve şiddet uygulandığını gösteren bir işaret bulunmadığını bildirdi. Genç Stallone'un cansız bedeninin ev hizmetlisi tarafından bulunduğu kaydedildi.

SadmiN bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Büyük ihtimal ile yine uyuşturucudur diye düşünüyorum. Önümüzdeki günlerde bu olayda netlik kazanacaktır. Şimdi açıklamasalar bile ölüm nedeni uyuşturucu olabilir diye düşünüyorum.

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yakın zamanda Amy Winehouse, peşinden Whitney Houston ve şimdi de Stallone J.R...Tabi ki uyuşturucudur başka ne olacak...

4. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    olabilir büyüklerime katılıyorum :)

5. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Berhudar ol :D:D

LaViNYaM bunu beğendi.
Sylvester Stallone'nin Oğlu Sage Stallone Hayatını Kaybetti... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sylvester Stallone, bir Rus votkasının reklamını yapacak.

Sylvester Stallone, bir Rus votkasının reklamını yapacak.

Hollywood yapımı "Rambo" ve "Rocky" filmlerinde Sovyet muhaliflere karşı savaşan Amerikalı aktör Sylvester Stallone, bir Rus votkasının reklamını yapacak. Rus votka üreticisi Synergy, oyuncunun, 1 Eylül'den itibaren televizyon ve gazetelerde yayınlanacak "Russian Ice" etiketli votkanın reklamlarının yüzü olacağını ve ünlü aktörle bir yıllık sözleşme yaptıklarını...
  2. Sage Stallone Kimdir Resimleri var mı

Sage Stallone Kimdir Resimleri var mı

Ünlü oyuncu ve yönetmen Sage Stallone Kimdir diye sizlerden biyografi bilgilerini rica ediyorum ve ayrıca mümkünse bir de Sage Stallone Resimlerini de paylaşmanızı istiyorum.
  3. Sage Stallone neden öldü biliyor musunuz

Sage Stallone neden öldü biliyor musunuz

Ünlü yönetmen ve oyuncu Sage Stallone evinde ölü bulunmuş adam daha 36 yaşındaydı yanılmıyorsam nasıl ölmüş acaba Sage Stallone ölüm nedeni neymiş siz biliyor musunuz?
  4. İşte Merak Edenler İçin Sage Stallone Hayatı Ve Biyografisi....

İşte Merak Edenler İçin Sage Stallone Hayatı Ve Biyografisi....

Sage Stallone Kimdir Sage Stallone Hayatı Filmlerden tanıdığımız başarılı ve kaslı oyuncu Sage Stallone hakkında bilgi almak isterseniz sizin için hakkında hayatıyla ilgili bilgiler paylaşıyorum....Babası Sylvester Stallone gibi oyuncu olan Sage Stallone genç yaşta hayatını kaybetti.... Sage Stallone Hayatı, Fotoları 5 Mayıs 1976 doğumlu oyuncu,, ünlü oyuncu Sylvester Stallone'nin...
  5. Gökhan Güney'in Oğlu Selim Güney Hayatını Kaybetti!

Gökhan Güney'in Oğlu Selim Güney Hayatını Kaybetti!

gökhan güneyin oğlu, gökhan güney haberleri, selim güney Sevgili melekler, arabesk müziğin usta isimlerinden Gökhan Güney büyük bir acı yaşıyor. Sanatçının mide kanseri tedavisi gören 40 yaşındaki oğlu Selim Güney hayatını kaybetti. Bir süredir mide kanseri nedeniyle tedavi gördüğü öğrenilen Selim Güney (40), Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yatıyordu. Selim Güney'in cenazesi,...

Sayfayı Paylaş