gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

T4 hormon testi yaptıran var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar pazartesi günü T4 hormon testlerinden yaptıracağım acaba daha önce yaptıran oldumu bu testi ne işe yarıyor neye bakıyorlar korkuyorum :S

T4 hormon testi yaptıran var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Micro saç kaynak yaptıran var mı?

Micro saç kaynak yaptıran var mı?

mikro saç kaynak mikro kaynak saç kaynağı fiyatları Ben uzun süredir boncuk kaynak yaptırıyordum saçlarıma. bir arkadaşım yaptırıyormuş micro saç kaynak yöntemiyle ve 3 gün önce bende yaptırdım saçlarıma. açıkcası ben bu kadar rahat ve kullanışlı olacağını beklemiyordum ama cidden çok memnun oldum sonucuna :) ne batma yapıyor nede görünme problemi var. boncuk kaynak kullanırken çok zarar...
  2. Hormon tedavisi için yaz kullanan var mı?

Hormon tedavisi için yaz kullanan var mı?

KIzlar bende hormon bozukluğu var 3 ay önce dr gittim ve hormon tedavisi için yaz isimli bir hap verdi. Hap 28 tablet ve dr bana hepsini kullan hiç ara vermeden diğer kutuya başla dedi öylede yaptım ama hala adet olmadım sadece lekelerim oluyor o da her gün oluyor dr gittim normal dedi devam et dedi. Geçenlerde reçeteyi okudum ve reçetede ki kullanım şartları dr dediğinden çok farklı. Acaba...
  3. Gebelikte limon testi nedir nasıl yapılır yaptıran var mı ?

Gebelikte limon testi nedir nasıl yapılır yaptıran var mı ?

Kızlar limon testi diye bişey varmış hamile olduğunu gösteriyormuş bu testi daha önceden kullanan var ise tam olarak nasıl yapıldığını bana yazabilir mi, bulunduğumuz bölgeden hastenye ulaşmak baya bi zor en azından kendim evde yapayım diyorum lütfen yardımcı olun bana :S
  4. bebeğim içe basıyor medical bot yaptıran var mı

bebeğim içe basıyor medical bot yaptıran var mı

Bebeginde ice basma sorunu yasayan ve dr tavsiyesi ile medical bot yaptiran varmi gerçekten işe yarıyorlar mı çok üzülüyorum
  5. Arkadaşlar prolaktin hormonu yüksek çıkıp dostinex kullanan var mı ???

Arkadaşlar prolaktin hormonu yüksek çıkıp dostinex kullanan var mı ???

prolaktin hormonum 48.90 çıktı yani baya yüksek, doktorum bana dostinex hap verdi fakat biz bebek istiyoruz, kafam karıştı bu hapı kullanma esnasında hamile kalmak ne derece doğru acaba, tecrübesi olan arkadaşlar lütfen destek !!!

Sayfayı Paylaş