gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Taahhüt

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada yapilan taahhüt, korkudan emin olmaya, zahmetten sonra rahatliga, hastaliktan sifa bulmaya, bekar için evlenmeye ve iyi geçime isarettir.

Taahhüt konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Derslere Başürtülü Girmiyeceğimi Taahhüt Ederim

Derslere Başürtülü Girmiyeceğimi Taahhüt Ederim

İstanbul'da bir üniversite bugün ilginç bir uygulamaya imza attı. Öğrencilere imzalatılan belge ise tam bir skandal! İstanbul Aydın Üniversitesi'nden görülmemiş uygulama. Yeni kayıt yaptıran öğrencilere kılık kıyafetleriyle ilgili taahütname imzalatıldı. Skandalın belgesi... Öğrencilerden, 2008-2009 Eğitim-Öğretim yılı içerisinde İstanbul Aydın üniversitesi kampuslerinde derslere...
  2. Sağlık Yardımı Talep ve Taahhüt Formu

Sağlık Yardımı Talep ve Taahhüt Formu

sağlık yardımı talep ve taahhüt formu sağlik yardimi talep ve taahhüt formu sağlik yardim sağlık sgk yardimi Biliyorsunuz SSK kanunları günden güne değişmekte arkadaşlarım. Sizler 1 ay sigortalı olduktan sonra ( yani 30 gün ) aşağıdaki formu doldurup ilgili Ssk müdürlüğüne vererek eş ve çocuklarınızında Ssk dan yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Daha önceden 90 gün dolmadan yararlanamayan eş...
  3. Çek Kanunu ve Taahhüt Af Yasası Hakkında Bilgiler

Çek Kanunu ve Taahhüt Af Yasası Hakkında Bilgiler

2011 çek affı çek yasası affı 2011 karşılıksız çeklere af ÇEK KANUNU Kanun No. 5941 Kabul Tarihi: 14/12/2009 Amaç ve kapsam MADDE 1- (1) Bu Kanunun amacı, çek defterlerinin içeriklerine, çek düzenlenmesine, kullanımına, çek hamillerinin korunmalarına ve kayıt dışı ekonominin denetim altına alınması önlemlerine katkıda bulunmaya ilişkin esaslar ile çekin karşılıksız çıkması ve belirlenen...

Sayfayı Paylaş