gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Taba Rengi Bayan Kaban Modelleri 2016

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kış aylarını yaşadığımız şu günler de bazı yerler halen bahardan kalma günlük güneşlik havaları yaşıyorken bazı yerler ise kara teslim olarak soğuk bir havayı yaşıyor. Böylesi soğuk havalar da ihtiyacınız olan kaban modelleri ile kendinizi özellikle gribal enfeksiyonlara karşı koruma altına alırken kıyafetlerine uyumlu kombinler de oluşturacaksınız. Bu senenin moda renklerinden biri olan taba, giyimden aksesuara ve ayakkabılara kadar her tasarım da kendini göstererek farklı koleksiyonlar da yerini almaya devam ediyor.
    Kaban modellerinde de sıklıkla gördüğümüz taba rengi kabanlar, deri, kumaş ve süet tasarımları ile bayanların severek kullandıkları modeller arasın da olmaya devam ediyor.
    Sizler için en yeni kaban modelleri arasından seçtiğim senenin trendi taba rengi bayan kaban modellerini bu yazım da paylaşıyorum.
    3.jpg 2016-taba-rengi-kaban-modelleri.jpg 30003_2.JPG 12269712_558778960946490_117248107_n.jpg 8698884516858_1_org.jpg AU-0511.jpg sefamerve_berrince_kase_kaban_1522_05_01-752x1152.jpg sefamerve_berrince_kase_kaban_7278_04_04-752x1152.jpg T05560SXUG125_1_org.jpg T953412X6B012_1_org_thumb.jpg taba-çok-şık-kaşe-kaban-örnekleri.jpg taba-rengi-kaban-modelleri.jpg Turuncu-KAban-Modelleri.jpg Unecca-Taba-Deri-Kaban-4.jpg

Taba Rengi Bayan Kaban Modelleri 2016 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bayan kaban modelleri

Bayan kaban modelleri

kaban modelleri bayan kaban modelleri bayan büyük beden kabanları Ben pak kaban giyemiyorum..Garip duruyo üzerimde ama yine de beğeniyorum...
  2. Taba Rengi Bot Modelleri 2016

Taba Rengi Bot Modelleri 2016

Son zamanlar da çarşıya alışveriş için çıkanlar varsa eminim ki taba rengi bot modelleri dikkatinizden kaçmamıştır. Senenin trend renklerinden biri olan taba rengi, bayanların büyük tutkusu olan ayakkabı modellerine de yansıyarak farklı taba rengi ayakkabı modelleri mağazaların ilgili reyonların da yerini alıyor. Farklı kombinler yaparak kullanabileceğiniz taba rengi bot modelleri yüksek...
  3. Taba Rengi Uzun Çizme Modelleri 2016

Taba Rengi Uzun Çizme Modelleri 2016

Kış ayları denince akla gelen ilk ayakkabı modellerinden olan çizmeler, düz ve topuklu tasarımları ile bayanların gözdesi olmaya devam ediyor. Deri ve süet çizmeler farklı renk ve modeller ile bayanların günlük ve özel günlerin de vazgeçilmezleri arasın da yer alıyor. Senenin trend renklerinden biri olan taba rengi, giyimden aksesuarlara ve ayakkabı modellerine kadar birçok tasarım da tercih...
  4. Kışlık Bayan Kaban Kombinleri 2016

Kışlık Bayan Kaban Kombinleri 2016

Malum havaların en soğuk olduğu bir zamanı yaşıyoruz. Dondurucu soğuklar birçok yerde etkisini sürdürmeye devam ederken böyle havalar da ısınmak için ince ceketler yeterli olmayabilir. Bunun yerine özellikle kaşe kaban modellerini tercih etmelisiniz. Kaban modelleri her sene farklı renk ve tasarımlar ile moda dünyasın da yerini alarak giyim firma ve markaların koleksiyonların da bayanlara...
  5. Yeni sezon kışlık bayan kaban modelleri

Yeni sezon kışlık bayan kaban modelleri

Kış aylarının vazgeçilmezi olan kaban modelleri, yeni sezon da tekrar yerini alarak farklı renk ve tasarımları ile bayanlara sunuluyor. Hemen hemen tüm giyim markalarının koleksiyonların da bulunan kaban modelleri farklı kumaş seçenekleri ile günlük ve özel günlere sizi hazırlıyor. Özellikle kaşe kaban modelleri soğuk geçen kış günlerin de sizi sıcak tutacak en iyi modeller arasın da ilk...

Sayfayı Paylaş