Tabak Süsleme Sanatı

Konu, 'Özel Yetenekler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

tabak süsleme şekilleri tabak süsleme sanatı süslemeleri
    Meleklerim çok hoşuma gitti sizlerinde görmenizi istedim baksanıza ne güzel şeyler yapmışlar tabaklardan. Yapılısı hakkında bilgim yok fakat belki bir kısmınız anlayabilirsiniz.

[​IMG] bu basitmiş..

nurender, serrasudan, EnCey ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. Young bride

Young bride Banned

Süperler ya emeğine sağlık canım

ßeLeN bunu beğendi.
  3. RefRa

RefRa Daimi Üye

Aaa gerçekten çok güzeller ama yapmak zor gibi gözüküyo :)

4. AşkaimtisaL

AşkaimtisaL Yeni Üye

ayyy hepsi süper yaa.. sanırım ahşap boyama gibi yapılıyo.. hiç böyle meziyetlerim yok ne beceriksiz kızım ben yhaa...:)

5. EnCey

EnCey Daimi Üye

iyimişş......

Tabak Süsleme Sanatı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ağaç Yakarak Süsleme Sanatı

ahşap süsleme sanatı ağaç süsleme sanatı ahşap yakma hobisi
  2. tavan süsleme sanatı

tavan süslemeleri bebek odası süsleri nasıl yapılır tavan süsleme süsleme sanatı bebek odası süsleri
  3. Kutu süsleme sanatı

kutu süsleme sanatı ayakkabı kutusu süsleme kumaşla kutu kaplama ayakkabı kutusu kaplama --- İlk önce kumaşımızı düz bir zamine yayıyoruz,kutumuzu kumaşın üzerine koyup kutunun içine çevirdiğimizde biraz pay kalacak şekilde kesiyoruz Kestiğimiz parçayı ütüleyip tekrar yayıyoruz ve üzerine kutumuzu yerleştiriyoruz Kutunun köşe kısımlarında yarım santim kadar pay kalacak şekilde...
  4. çiçek süsleme sanatı harika

süsleme sanatı çiçek süsleme sanatı yemek video çiçek sanata ve sanatçıya herzaman saygı duyarım.Her işin bir zorluğu vardır 'EMEKSİZ YEMEK OLMAZ ' demişler,çok doğru söylemişler. Gerçaktende el emeği göz nuru denilebilecek bir o kadarda zor görünen harika bir sanat bu çiçek süsleme sanatı görenleri hayran bırakacak eminim...........

Sayfayı Paylaş