gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Tabakhanede deri ıslama havuzu

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada böyle bir havuzu görmenin tabiri «tabakhane» görmenin tabiri gibidir. Eger tabakhane hür bir kadina delalet öderse havuz da göçebe kadina delalet eder. Bazan da bu havuzu görmek, hamama veya bogulma ve yikilma sebebiyle meydana gelecek bir ölüme delalet eder.

Tabakhanede deri ıslama havuzu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. havuz

havuz

İçi su dolu havuz, iyilik ve kerem sahibi bir kimseye, Havuzdan su içmek yahut abdest almak birinden rızka nail olmaya yahut üzüntüden kurtulmaya, Havuz üzüntü ve kederin geçmesine, sevinç ve ferahlığa, güzel evlada, şerefli hanıma, bol rızka ve yüksek bbinaya, Odanın içinde görülen havuz aile mutluluğuna yahut kendilerinden ilim öğrenilen kütüphane veya ilim ve irfan ehli komşuya delalet...
  2. Tabakhane

Tabakhane

İlim ve irfan yuvalarına, tekke ve dergahlara, her türlü zorluğa göğüs geren kadına, mala; Tabakhanedeki deri ıslatılan havuzu görmek hamama delalet eder.
  3. Islamda tesettür

Islamda tesettür

islamiyette tesettür cilbab modelleri cilbab çeşitleri giyim cilbap modelleri Güçlünün güçsüzü ezdiği, kanun nizam diye hiçbir şeyin bilinmediği, çöl kanunu adı verilen kaba kuvvetin hüküm sürdüğü, insanların canavarlardan daha da ileri giderek kendi cinslerini parçaladığı bir zamanda, bundan tam 1400 küsur yıl önce, insanlığın yaratıcısı Allah (c.c) tarafından bir peygamber, bir kitap ve bir...
  4. Islandı Seccadem

Islandı Seccadem

Anlımı Secdeye Vurdum Agladım Bu Aciz Canımı Hakka Adadım Dünya Yalanımış ey gec anladım Islandı Seccadem Gözyaslarımla Dünya Yalanımış ey gec anladim Islandı Seccadem Gözyaslarımla Rukum Mevlayadır Secdem Mevlaya Artık Hevesim yok Fani Dünyaya Secdede Agladim Ben Doya Doya Islandı Seccadem Göz Yaslarimla Secde Agladım Ben Doya Doya Islandi Seccadem Gözyaslarimla Islandi Seccadem Gözyaslarimla...
  5. ıslama köfte :)

ıslama köfte :)

Işlama köfte tarifi istiyorum kızlr sizden ,acil lazım da :D

Sayfayı Paylaş