gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

tabaklarım çizik içinde bir çaresi var mı bunun

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Zamanla kullandığım tabaklarda çizikler oluştu. Oysa ne kadar da sevdiğim bir takım :( Ümitsizim ama var mı bunun bir çaresi ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Tabaklarınızdaki bu çizikleri gidermek için, porselenlerinizi bir tencereye koyup üzerlerini örtecek kadar süt ilave edin,tencereyi hafif ateşe koyarak 40-45 dakika sütü ısıtın. Çiziklerin kapandığını göreceksiniz

tabaklarım çizik içinde bir çaresi var mı bunun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kekemelik neden olur bunun bir tedavi yöntemi var mı

Kekemelik neden olur bunun bir tedavi yöntemi var mı

Çocuğum 12 yaşında ve malesef kekeme, buradaki arkadaşlarım lütfen ama lütfen bana yardımcı olun. Ne yapmam gerekiyor. Kekemeliğin bir tedavisi varmı hangi bölüme hangi doktora gittmem lazım tşk.
  2. başım ağrıdan çatlıyor var mı bu ağrıya okunabilecek bir dua ?

başım ağrıdan çatlıyor var mı bu ağrıya okunabilecek bir dua ?

Başım öyle zonkluyor ki duvarlara vurasım var, ilaç ta aldım ama kar etmedi, okuyabileceğim bir dua var mı biliyormusunuz ?
  3. tül çoraplar çabuk kaçıyo ya bunun bir çözümü var mı

tül çoraplar çabuk kaçıyo ya bunun bir çözümü var mı

biz çalışan kadınların sorunu neredeyse hergün yada iki günde bir yeni tül çorap kaçırmak sanırım bu konuda denediğiniz bir şey var mı
  4. kaş çıkarmak için bir yöntem var mı

kaş çıkarmak için bir yöntem var mı

merhaba benim kaşlarımın aralarında resmen kellikler var kozmetik ürünler aldım neler denedim işe yaramadı sizin farklı bir öneriniz var mı?
  5. göz kaymasının çaresi var mı yardım lütfen

göz kaymasının çaresi var mı yardım lütfen

merhaba bebeğimin gözünde kayma var bazen daha belirgin oluyor bu konuda ne yapabiliriz acaba, düzelir mi yoksa kızım böyle mi kalacak

Sayfayı Paylaş