gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Tabanı gösterişli ayakkabılar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Kırmızı tabanlı meşhur Louboutin'lerden sonra tabanı birbirinden değişik motiflerle bezeli bu ayakkabıları bakalım nasıl bulacaksınız? Her birine cidden epey bir emek harcanmış el boyaması bu cimcimeleri ben çok sevdim..Biraz iddalılar ama :)[​IMG] [​IMG]
    [​IMG][​IMG]

2. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  3. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    bence kötü ya beğenmedm

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Vayy çok beğendim yaa:)

Tabanı gösterişli ayakkabılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ayakkabılar!

ayakkabılar!

italyan ayakkabıları Her geçen gün yeni ve ilginç modellerin üretilmesine rağmen, kadınlar, hala sivri burunlu ayakkabıları tercih ediyor. İki sezon boyunca vitrinleri süsleyen sivri burun ayakkabılar, gelecek yıl da egemenliğini sürdüreceğe benziyor. Dar ve uzun etek modasına paralel olarak yine sivri burun ayakkabılar revaçta. Klasik ve şık ayakkabı giymeyi sevenlerin yanında artık gençler...
  2. Ayakkabılar

Ayakkabılar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Taban

Taban

Rüyada ayak tabaninizi görmek, size teklif edilen bir iç için kisa bir yolculuga çikacaginiza ve bu yolculuk sonunda kazançli döneceginize delildir.
  4. gösterişli takılar

gösterişli takılar

gösterişli takılar imitasyon takı çeşitleri
  5. Gösterişli bileklikler

Gösterişli bileklikler

bileklik modelleri Hemen hemen her bayan bileklik takmasını sever bu yüzden taktığı bilekliğin kolunda gösterişli olmasını isteriz daha çok takı meraklısı olduğumuz için takılarımızında güzel olmasına özen gösteririz meleklerim bende sizin için gösterişli bileklikler buldum :tik:

Sayfayı Paylaş