gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Tabiin (r. A.)

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sahabeyi görmek bahtiyarlığına ermiş olan tabi"nden birini bir yerde görmek, orada yaşayanlar için zorluk ve sıkıntıların geçmesine, yöneticilerinin hal ve hareketlerinin ve icraatlarının iyi olmasına; Onlardan birini görmek, onlara yakın olmaya, aydınlıık yollarından yürümeye ve diğer din ve dünya hayırlarına delalet eder.

Tabiin (r. A.) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. T r a n c e

T r a n c e

Temelde Drum Machine, Sampler ve Synthesizer gibi inorganik enstrümanların kullanımına dayanan müzik türüne Elektronik Müzik denir. daha sonra daha da gelişerek tekno müziki oluşturdu. Başlıca Türleri : Genel başlıklar altında 39 türü vardır; 1)Ambient: 2)Abstract: 3)Acid Jazz: 4)Breakbeat: 4/4 vuruşluk house ve benzeri tarzlara alternatif olarak ortaya çıkan Breakbeat’in kökenleri hip hop’a...
  2. M e s a j l a R

M e s a j l a R

Umuda Kursun Siksada Unutma Umuda Kursun Islemez... Belki Anlamadigim Bi His,belki Sana Kizamadigimin Belgesi, Belkide Samimiyeti Yanlis Zamanda Yanlis Insanda Aramanin Caresiz Anlatilisi Idi... Seni Birakiyorum Bir Elveda Bile Diyemeden, Seni Seviyorum, Seni Bile Goremeden... Nezaman Sagir Bir Ressam Kiristal Bir Zemin Uzerine Dusen Gulun Cikardigi Sesin Resmini Yaparsa Iste O Zaman Ben...
  3. A-R Bebek isimleri

A-R Bebek isimleri

mekkedeki dağların isimleri sonu ar ile biten isimler mekkedeki dağlar arpat anlamı Arabul: keşif yapan asker kıtası Aracı: hakim, yargıç Araf: cennet ile cehennem arasındaki yer sert, tepe adetler, usuller Arafat: mekke' de bir dağ Aral: takımada, sıradağlar asya'da bir göl, iki şey arasındaki göl ya da deniz Aram: sabır, sebat, dinlenme Aramdil: gönül rahatı sevilen güzel yer, mekan...
  4. a-r kız isimleri

a-r kız isimleri

Aramcan: gönül rahatı sevgili, sevilen güzel Arcan: saf, temiz candan namuslu dost Ardal: çevresine saygılı olan Arefe: bayramdan önce gelen gün Argana: akıllı, bilgili Argül: gençliğini ve güzelliğini koruyan Argüzar: becerikli ve güzel kadın Arıçel: barış elçisi Arıel: dürüst temiz el Arıkuşu: güzel renkli bir kuş Arıpınar: arı, duru, temiz pınar Arıyüz: sevimli Armina: emine,...
  5. sinemi P-A-R-E

sinemi P-A-R-E

Saadet sarayına varabilseydim Sohbeti Resulu bulabilseydim Dostum cemalini görebilseydim Sinemi pare pare kılardım elbet Gayb alemini görebilseydim Gördüğümü aklımda derebilseydim Mana denizine dalabilseydim Lülü mercanı bulurdum elbet Hidayeti Rabbani halıktan olsun Aşık maşukunu manada görsün Bir kadeh doldurup kendisi versin İçseydim bayılıp düşerdim elbet Aşığın aşkı perdedir...

Sayfayı Paylaş