gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tabletler Hangi Sınıflara Verilecek?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Tabletler Hangi Sınıflara Verilecek? Arkadaşlar bu tablet pc ler hangi sınıflara verilerecek okulları yazdınız bari sınıflarıda yazın:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba...
    Tabletler Bilgisayarlar Hangi Sınıflara Verilecek?

Fatih projesi ile Pilot okullarda öğrenciler akıllı tahta ve tablet bilgisayarlara kavuştu.Böylelikle ağır çantalar yerini tablete bıraktı.Fakat ders kitapları hemen rafa kaldırılmayacak.Çünkü uygulama kademeli olarak 7 yıl sürecek.
    Tablet bilgisayar 12 milyon öğrenciye dağıtılacak.Tabletler ilk etapta, 5. ve 9. sınıflara verildi.Yazma yeteneklerinin gelişmesi için 1,2,3 ve 4. sınıf öğrencilerine tablet verilmeyecek.Akıllı tahtanın fiyatı 4 bin lira. Bir tabletin fiyatı ise, 6 yüz lira ile 8 yüz lira arasında değişiyor.
    Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, proje için yaklaşık 8 milyar liralık bir kaynağa ihtiyaç olduğunu bunun zaman içinde daha da azalabileceğini söyledi.

Tabletler Hangi Sınıflara Verilecek? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hangi okullara tablet bilgisayar dağıtılıyor

hangi okullara tablet bilgisayar dağıtılıyor

Arkadaşlarım istanbul bölgesinde ankara ve adana bölgesinde bilginiz var mı hangi okullara tablet pc dağıtılılyor ?
  2. Tablet bilgisayarlar Hangi illere dağıtılacak

Tablet bilgisayarlar Hangi illere dağıtılacak

Tablet bilgisayarlar Hangi illere dağıtılacak ? Merhaba millet Tablet bilgisayarlar Hangi illere dağıtılacak bu konuda bilgisi olanlar buraya bakın lütfen.
  3. Tablet Bilgisayarlar hangi Şehirlere Dağıtılacak

Tablet Bilgisayarlar hangi Şehirlere Dağıtılacak

Tablet Bilgisayarlar hangi Şehirlere Dağıtılacak Tablet bilgisayarlar Okullara ne zaman dağıtılacak Okullara dağıtılacak oaln Tablet bilgisayarların il dağıtımı hakkında merak ettiğiniz bilgileri bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz arkadaşlarım. Buyrun tablet bilgisayarların şehir dağıtımları burada Melek'ler. Milli Eğitim Bakanlığı 6 Şubat'ta(bugün) başlayan ikinci eğitim-öğretim...
  4. tablet bilgisayarlarda hangi oyunlar var

tablet bilgisayarlarda hangi oyunlar var

tablet bilgisayarlarda hangi oyunlar var ? Selam arkadaşlar acaba tablet bilgisayarlarda hangi oyunlar var
  5. tabletler ne zaman verilecek?

tabletler ne zaman verilecek?

tablet ne zamn verilecek ihaleyi yapmadılar mı 9. ayında şimdi verilme kararı alınmadı mı

Sayfayı Paylaş