gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Tablo Ve Duvar Dekorasyonu

Konu, 'Tüm Bilgiler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

duvar tabloları duvar dekorasyonu en son moda tablolar ilginç dekorasyonu dekorasyonlari Gününüzü geçirdiğiniz bir mekan düşünün: Halıdan perdeye, mobilya dan pencereye herşey mükkemmel, bu durumda sanki birsey eksik duvarlar boş kaldı dediğinizi duyar gibiyim. Duvarlar boşsa mekanda boş görünür, dekorasyon yarım kalmış demektir.O zaman napıyoruz dekorasyonumuzu tablolarla tamamlıyoruz...

Peki duvarlar için ne yapabiliriz?
    Ben kesinlikle tabloları öneriyorum. Soyut ya da somut size yaptığınız dekorasyonun tarzına uygun seçenekleri değerlendirin. Duvarlarınızı tablolandırın, bırakın yaşadığınız yere havasını versin. Hatta tablolarınızı daha dikkat çekici hale getirin ve bunun icin tablo lambaları kullanın. Bu şekilde duvarlarınız iki kere hayat bulacak. Bu tarz aydınlatma sistemleri mekanı daha geniş daha zengin gösterir.

Evlerin, ofislerin, her çeşit kapalı yaşam alanlarının neredeyse her bölümünde kullanılabilcek muhteşem bir dekor parçası olan tablolar özellilke koridorların, şömine duvarlarının, gümüşlük üstlerinin vazgeçilmezi.

Koridorlar için düşünülen tabloların asılış biçimleri göz önünde bulundurulmalı. Her tablo başlı başına bir konu olduğundan uygun aralıklarla yerleştirilmeli. Bomboş bir koridorda kim yürümek ister. Iki duvar arasında sıkışacakmış hissine kapılmanız mümkün.

Son bir detaydan bahsedelim; aydınlatma lambalarının altındaki tablolar. Tabloya ve odaya uygun desen ve renkte çerçevelerle çerçevelenmesi çok önemli.

Tablolar gerçekten olmazsa olmaz dediğimiz en yakışacak dekor ve sanat parçaları.

Hayallerinizi duvara asın, duvarlarınızı tablolandırın.

Tablo Ve Duvar Dekorasyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilginç ve şık duvar tabloları

ilginç ve şık duvar tabloları

duvar tabloları duvar tablolari tabloları fiyatları ve fiyatları tablo modelleri
  2. Duvarlarınıza tablolar

Duvarlarınıza tablolar

yağlıboya tablolar güzel tablolar en güzel yağlı boya Evlerimizi kuşkusuz hepimiz süslemeyi severiz çağdaş ve güzel görünmesini ister arada bir ufakta olsa değişiklikler yaparız. tablolar mesela evde tablo kullanmayı çoğu bayan sever. Ben o bayanlar için birbirinden güzel tablolar sunuyorum..
  3. 3'lü duvar tabloları

3'lü duvar tabloları

Tablo dekorasyonu 3lü tabo modeli boş dar bir duvarınız varsa bu 3lü tablo modeli duvrınıza şıklık katacaktır meleklerim. Tablo asmadan önce yer tespiti yapıp yerinizin ölçüsüne göre tablo modeli seçebilirsiniz. Dar yere tablo hoş olmaz diyenler için bu dekorasyon örneğini paylaşıyorum.
  4. Asimetrik tablolar ile hoş bir duvar dekorasyonu

Asimetrik tablolar ile hoş bir duvar dekorasyonu

asimetrik tablolar duvar tablo modelleri Duvar dekorasyonunuza renk katmak istiyorsanız bu asimetrik panolar asimetrik şekilleri, parlak renkelri ve hoş desenleri ile hoş bir ambiyans yakalamanızı sağlayabilir.
  5. Alçıpan Tv ve Duvar Ünitesi Dekorasyonu

Alçıpan Tv ve Duvar Ünitesi Dekorasyonu

alçıpan tv ünitesi modelleri, alçıpan duvar edkorasyonu, alçıpan duvar ünitesi, alçıpan tv üniteleri Duvar dekorasyonun da günümüz de oldukça şık tasarımlara rastlamak mümkün... İç mimari örnekleri hayalgücün de sınır tanımazken, son yılların en gözde mobilya tasarımı olan tv ve duvar ünitesi modelleri artık alçıpan duvar dekorasyonu ile birleştirilerek evinize farklı tarzlar katıyor. Duvara...

Sayfayı Paylaş