gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tac Olsan Başıma Takmayacağım Notaları varmı melekler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Tac olsan başıma takmayacağım nota notaları sözleriyle birlikte verebilirseniz süppppppppppppppppper olacak. Oruc başıma vurmadan öğrenim bari şunu :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tac Olsan Başıma Takmayacağım Notaları varmı melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Tac Olsan Başıma Takmayacağım'' Notaları ve Sözleri

''Tac Olsan Başıma Takmayacağım'' Notaları ve Sözleri

tac olsan başıma takmayacağım, şarkısı, sözleri, notaları, nasıl, ile ilgili bilgiler burada melekler Emel Sayın'la özdeşleşmiş bir şarkıdan bahsedeceğiz size melekler :) Sadettin Öktenay'ın Bestelediği nihavent parça Tövbeler Tövbesi... Tâc olsan başıma takmayacağım Gözümde nur olsan bakmayacağım Yoluna adaklar yakmayacağım Tövbeler tövbesi Derdine göğsümü germeyeceğim Bağrımı yoluna...
  2. Ya habibi notaları sözleri vs varmı melekler

Ya habibi notaları sözleri vs varmı melekler

Ya habibi diye bir parça vardı acaba bu parçayıda selami şahin söylüyordu da neyse bana bu parçanın notaları lazım meleklerim ya. tşk.
  3. Varmı aşktan öte notaları

Varmı aşktan öte notaları

Varmı aşktan öte notaları Selam ben Varmı aşktan öte şarkısının notalarını arıyorum sizin sitenizden baktım yoktu belkide ben göremedim.
  4. Tac

Tac

Selamşnasilsiniz?Ben resimlerdeki taclardan birini begendimmbilmek istiyorum ki onu nasil ala bilirim kac para?Lutfen bana bilgi verin.Teshekkurler! Azerbaycandan sevgiler kardeshlerimize! :-)
  5. kurtlar vadisinin melodika notaları varmı

kurtlar vadisinin melodika notaları varmı

Kurtlar vadisine arkadaşlarla bayılıyoruz.Hepimiz müzik kolundayız. Melodika notalarını istiyoruz dizinin mümkünse :D

Sayfayı Paylaş